USD
EURO
ALTIN

187 FORTUNA SITTARD – EMMEN

187  FORTUNA SITTARD – EMMEN 3,5 Üstü 2,05 Ligin en vasat ekiplerinden Fortuna 16 maçta 10 yenilgiden sonra hafta başında teknik direktör değişikliğine gitti. Ben van Dael’in göreve geldiği takım geçen hafta Venlo’ya 5-0 mağlup oldu. Ospitalieri ile Vankan uzun süre sonra kadrodalar. Savunmada Janssen kart cezalısı. Bu aralar daha iyi neticeler elde etmiş olan Emmen’de […]

187  FORTUNA SITTARD – EMMEN

187  FORTUNA SITTARD – EMMEN 3,5 Üstü 2,05

Ligin en vasat ekiplerinden Fortuna 16 maçta 10 yenilgiden sonra hafta başında teknik direktör değişikliğine gitti. Ben van Dael’in göreve geldiği takım geçen hafta Venlo’ya 5-0 mağlup oldu. Ospitalieri ile Vankan uzun süre sonra kadrodalar. Savunmada Janssen kart cezalısı.
Bu aralar daha iyi neticeler elde etmiş olan Emmen’de tablo son Maastricht yenilgisiyle bozuldu. 3-2 yenilen kırmızı beyazlılar play off grubuyla arayı tam kaparken sekteye uğramış oldu. Olijve ve Johan Kulhan’ın sakatlıkları devam etmekte.
Konuk taraf galibiyete yakın duruyor, iki takım ligin en gollü maçlarına imza attığından oran yükseltmek için 3,5 üstü denemek lazım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo