USD
EURO
ALTIN

188 OLDHAM – MILLWALL

188  OLDHAM – MILLWALL  2 1,85 İç sahada 11, toplamda ise 6 maçtır kazanamayan Oldham’ın düşme potasından kurtulabilmesi için artı 5 puana ihtiyacı var. 3 maçlık yenilgi sürecinin ardından zorlu Coventry deplasmanından 1 puan çıkaran ekip, ardından iç sahada Doncaster’e kaybetti. Son lig mücadelesinde Colchester’i iç sahada ağırlayan takım, öne geçtiği maçta 3 puanı almak […]

188  OLDHAM – MILLWALL

188  OLDHAM – MILLWALL  2 1,85

İç sahada 11, toplamda ise 6 maçtır kazanamayan Oldham’ın düşme potasından kurtulabilmesi için artı 5 puana ihtiyacı var. 3 maçlık yenilgi sürecinin ardından zorlu Coventry deplasmanından 1 puan çıkaran ekip, ardından iç sahada Doncaster’e kaybetti. Son lig mücadelesinde Colchester’i iç sahada ağırlayan takım, öne geçtiği maçta 3 puanı almak üzereyken, son dakikalarda kalelerinde gördükleri gole engel olamayarak 1 puan ile yetinmek zorunda kaldılar. Bir yerden galibiyetlere başlamak zorundalar aksi takdirde onlar adına çok geç olabilir.

İlk 6 ile arasında 6 puanlık fark bulunan Millwall, son 5 maçta aldığı 4 mağlubiyet sonrasında hedeflerinden biraz olsun geride kalmış gözüküyorlar. Üst üste alınan 3 yenilginin ardından Southend deplasmanında 4 gollü bir galibiyet elde eden ekip, son lig mücadelesinde ise deplasmanda Barnsley’e kaybederek büyük şok yaşadı. Artık bir seri yakalamaları gerektiğinin farkındalar. Zira kötü sonuçlar devam eder ise hedeflerinden şaşacaklar.

Millwall’in ilk 6 yolunda ilerleyeceğini ve sıkıntılı süreç yaşayan rakibini deplasmanda yeneceğini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo