USD
EURO
ALTIN

189 ROCHDALE – CHESTERFIELD

189  ROCHDALE – CHESTERFIELD  KG Var 1,55 Ligde 3 maçtır kaybetmeyen Rochdale, bu süreçte topladığı 7 puan ile birlikte ilk 6 için umutlandı. İç sahada Colchester’i yendikten sonra deplasmanda Scunthorpe ile puanları paylaşan ekip, son lig maçında Walsall’a konuk olduğu mücadelede adeta gövde gösterisi yaptı ve rakibi önünde 3 puana 3 golle ulaştı. Şimdi iki iç […]

189  ROCHDALE – CHESTERFIELD

189  ROCHDALE – CHESTERFIELD  KG Var 1,55

Ligde 3 maçtır kaybetmeyen Rochdale, bu süreçte topladığı 7 puan ile birlikte ilk 6 için umutlandı. İç sahada Colchester’i yendikten sonra deplasmanda Scunthorpe ile puanları paylaşan ekip, son lig maçında Walsall’a konuk olduğu mücadelede adeta gövde gösterisi yaptı ve rakibi önünde 3 puana 3 golle ulaştı. Şimdi iki iç saha maçı oynayacaklar ve amaçları iyi sonuçları devam ettirmek.

Deplasmanda 4 maçtır kaybeden ve düşme potasında yer alan Chesterfield ise aldığı kötü sonuçların ardından son lig maçında Shrewsbury karşısında adeta patladı ve bulunduğu konuma inat müthiş bir tepki verdi. Rakibi önünde şov yapan takım, 90 dakika sonunda filelere tam 7 gol bıraktı ve ateş hattından uzaklaştı. Art Arda 2 zorlu deplasmana çıkacak olan takım, bu mücadelelerde ekstra puan peşinde olacak. Defans Daniel Jones sakatlığı nedeni ile bu mücadelede görev yapamayacak.

Son hafta rakipleri önünde etkili oynayan iki ekibin mücadelesinde atılan golün karşılık bulacağı kanısındayım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo