USD
EURO
ALTIN

190 PESCARA – AVELLINO

190  PESCARA – AVELLINO  KG Var 1,65 Pescara, geçtiğimiz hafta Como deplasmanında akıllı oyunun sonucunu kazanarak elde etti. Rakibinin ofansif yönden baskılı olduğu dakikalarda savunmada hata yapmayarak hak ettiği 3 puanı almış oldu. Ligin gol krallığı yarışında zirvede olan oyuncusu Lapadula(8 gol), attığı iki gol ile galibiyetin baş mimarı oldu. Avellino’nun ofansif açıdan başarılı bir takım […]

190  PESCARA – AVELLINO

190  PESCARA – AVELLINO  KG Var 1,65

Pescara, geçtiğimiz hafta Como deplasmanında akıllı oyunun sonucunu kazanarak elde etti. Rakibinin ofansif yönden baskılı olduğu dakikalarda savunmada hata yapmayarak hak ettiği 3 puanı almış oldu. Ligin gol krallığı yarışında zirvede olan oyuncusu Lapadula(8 gol), attığı iki gol ile galibiyetin baş mimarı oldu.

Avellino’nun ofansif açıdan başarılı bir takım olduğunu daha önceki yazılarımda belirtmiştim. Özellikle Trotta ve Mokulu gibi fiziksel açıdan güçlü hücum oyuncuları ile kolay skor üretebiliyorlar. Son oynadıkları ve 3-1 kazanılan Latina maçında Avellino’nun hücumda ki agresif futbolu maça seyir zevki kattı.

Avellino, şimdiye kadar oynadığı 7 dış saha maçında skor üretti. Pescara, seyircisi önündeki maçlarda rakip alanda olmayı ve hücuma yönelik oynamayı seviyor. İki takımında skor bulacağını düşünüyorum. Seçimin karşılıklı gol var tercihi olacak.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.25 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo