USD
EURO
ALTIN

191 BALIKESİRSPOR – ALANYASPOR

191  BALIKESİRSPOR – ALANYASPOR  KG Var 1,55 Balıkesirspor çok kritik bir 3 puan alarak tekrar şampiyonluk için kilitlendi. Yeni transfer Tadic daha ilk maçında gol katkısı vererek hiç zaman kaybetmeden direkt puan getirdi. Fikret Yılmaz sabırlı futbol oynatmaya çalışıyor. Hüseyin Tok sakat, Eray Ataseven de belirsiz görünüyor. Ligde 9 maçtır Balıkesir kaybetmeyerek 28 puana ulaştı. Son […]

191  BALIKESİRSPOR – ALANYASPOR

191  BALIKESİRSPOR – ALANYASPOR  KG Var 1,55

Balıkesirspor çok kritik bir 3 puan alarak tekrar şampiyonluk için kilitlendi. Yeni transfer Tadic daha ilk maçında gol katkısı vererek hiç zaman kaybetmeden direkt puan getirdi. Fikret Yılmaz sabırlı futbol oynatmaya çalışıyor. Hüseyin Tok sakat, Eray Ataseven de belirsiz görünüyor. Ligde 9 maçtır Balıkesir kaybetmeyerek 28 puana ulaştı.
Son hafta Denizlispor’u 6-0 yenerek dikkat çeken 29 puanlı Alanyaspor’un maçı zirveyi yakından ilgilendiriyor. Ayite, Sinan ikilisinin birbirleriyle çok iyi anlaştığını gördüm. Öte yandan Balıkesir’e giden kafiledeki ilk 18 kişilik kadroda, devre arasında transfer edilen tüm oyuncuların bulunduğu öğrenildi. Play-Off potasındaki iki takım bu maçı 3 puanla kapatıp, daha üst sıralara tırmanmak istiyor.
Keyifli ve tempolu geçecek maçta karşılıklı goller izleriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo