USD
EURO
ALTIN

193 AVELLINO – BRESCIA

193  AVELLINO – BRESCIA  İlk Yarı 0 1,75 Avellino, geçtiğimiz sezonun çok uzağında kötü performansı ile dikkat çekiyor. Açıkçası bu kadar kötü olmalarını ben bile beklemiyordum. Savunmada ciddi zaafları var. Geçtiğimiz hafta Livorno deplasmanından puan çıkarmayı başarmalarına rağmen şans yanlarında oldu. Orta sahadan Biraschi, cezalı. Konuk ekip Brescia, geçtiğimiz hafta Como deplasmanında kazanarak beklentilerimi karşılamış oldu. […]

193  AVELLINO – BRESCIA

193  AVELLINO – BRESCIA  İlk Yarı 0 1,75

Avellino, geçtiğimiz sezonun çok uzağında kötü performansı ile dikkat çekiyor. Açıkçası bu kadar kötü olmalarını ben bile beklemiyordum. Savunmada ciddi zaafları var. Geçtiğimiz hafta Livorno deplasmanından puan çıkarmayı başarmalarına rağmen şans yanlarında oldu. Orta sahadan Biraschi, cezalı.

Konuk ekip Brescia, geçtiğimiz hafta Como deplasmanında kazanarak beklentilerimi karşılamış oldu. Son haftalarda belirgin bir yükseliş içinde, 4 maçtır kaybetmiyorlar(2g,2b). Fakat dış sahada Como gibi vasatı aşamayan ekipleri yenmek kolay olsa da Avellino gibi potansiyeli olan ve çıkış arayan ekipler karşısında Brescia’ya güvenmek riski olacaktır.

Bu karşılaşma Brescia’nın sahasında oynanacak olsa, son haftalardaki izlenimlerim Brescia galibiyetine yönelmemi sağlayabilirdi. Fakat Avellino, mutlak olarak istikrar yakalamak zorunda ve kadro yapısı itibari ile bu potansiyele sahip olduklarını düşünüyorum. Ben yine taraf bahsinden uzak duracağım ve tercihimi ilk yarı beraberliğinden yana kullanacağım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo