USD
EURO
ALTIN

194 GO AHEAD EAGLES – FC EINDHOVEN

194  GO AHEAD EAGLES – FC EINDHOVEN  1 1,50 Eagles’ın deplasmanlarda sıkıntı yaşadığını geçen hafta Oss maçında belirtmiştim ama öylesine vasat bir rakip yanında da şampiyonluk mücadelesi veren bir takım artık kazanır dedik. Gene büyük hayal kırıklığına uğrayan lider haftalardır galibiyet görmeyen rakibe 3-0 mağlup olarak kupon bırakmadı. Takımda orta alanda görev yapan David ve […]

194  GO AHEAD EAGLES – FC EINDHOVEN

194  GO AHEAD EAGLES – FC EINDHOVEN  1 1,50

Eagles’ın deplasmanlarda sıkıntı yaşadığını geçen hafta Oss maçında belirtmiştim ama öylesine vasat bir rakip yanında da şampiyonluk mücadelesi veren bir takım artık kazanır dedik. Gene büyük hayal kırıklığına uğrayan lider haftalardır galibiyet görmeyen rakibe 3-0 mağlup olarak kupon bırakmadı. Takımda orta alanda görev yapan David ve Lambooij sakatlıkları sürdüğü için forma giyemeyecekler.
2. periyotta hayli toparlanan Eindhoven da 3.lüğe kadar yükselmişti. Üç maçlık bir seri yakalayan mavi beyazlılar geçen hafta Venlo deplasmanında tek golle mağlup olunca bir basamak gerilediler. Durwael, N’Toko ve Gunst uzun süredir takımdan ayrı oyuncularken, 4 gole sahip Van den Hurk iyileşti.
Evinde çok farklı olan Eagles 7’de 7 yapmak için uğraş verecek.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo