USD
EURO
ALTIN

195 BARNSLEY – FLEETWOOD TOWN

195  BARNSLEY – FLEETWOOD TOWN  KG Var 1,60 İki takımı ligde 2 basamak ve 1 puanlık fark ayırıyor. Düşme hattına yakınlar ve buradan kurtulmak için bir hayli çabalıyorlar. İç sahadaki Wigan mağlubiyetinden sonra oynadığı 2 maçı da kazanan Barnsley, oldukça morallendi. Blackpool ve Milwall karşısında alınan galibiyetler ligde kalma yolunda ilerleyen haftalarda takım adına büyük umut […]

195  BARNSLEY – FLEETWOOD TOWN

195  BARNSLEY – FLEETWOOD TOWN  KG Var 1,60

İki takımı ligde 2 basamak ve 1 puanlık fark ayırıyor. Düşme hattına yakınlar ve buradan kurtulmak için bir hayli çabalıyorlar. İç sahadaki Wigan mağlubiyetinden sonra oynadığı 2 maçı da kazanan Barnsley, oldukça morallendi. Blackpool ve Milwall karşısında alınan galibiyetler ligde kalma yolunda ilerleyen haftalarda takım adına büyük umut oldu. Takımdaki tek eksik sakatlığı bulunan orta saha Josh Scowen.

Üst üste alınan 2 beraberlik sonrasında iç sahada Wigan’a kaybeden Fleetwood, son hafta ise iç sahada Bury karşısında kazanarak nefeslendi. Ligde 2 hafta üst üste çıkacakları zorlu deplasmanlar öncesinde kupada moral bulma niyetindeler.

İki ekip arasında Barnsley’in sahasında oynanan lig maçını Fleetwood tek golle kazanmayı bilmişti. Son haftaların gol yollarında sıkıntı yaşamayan iki takımın mücadelesinde atılan gole karşılık verilecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo