USD
EURO
ALTIN

195 LENS – DIJON

195  LENS – DIJON 2,5 Altı 1,40 Lens, geçen hafta US Creteil karşısında kritik 2 puan kaybetti. Çok formda oldukları bir dönemde çok zayıf bir rakibi yenemediler ve bu maç onların bu sezon gösterdikleri performansı özetliyor. Takım belli bir seviyeye geldi fakat hala hücumda çok etkin değil ve saçma goller yiyip o golü çıkarmakla uğraşıyor. Ligde […]

195  LENS – DIJON

195  LENS – DIJON 2,5 Altı 1,40

Lens, geçen hafta US Creteil karşısında kritik 2 puan kaybetti. Çok formda oldukları bir dönemde çok zayıf bir rakibi yenemediler ve bu maç onların bu sezon gösterdikleri performansı özetliyor. Takım belli bir seviyeye geldi fakat hala hücumda çok etkin değil ve saçma goller yiyip o golü çıkarmakla uğraşıyor. Ligde 11 maçtır kaybetmiyorlar ancak 6 maçtır mağlup edemedikleri bir rakiple oynayacaklar. Onlar için sezon finali niteliğinde bir karşılaşma. Kesinlikle kaybetmemeleri gerekiyor.

Dijon, ligde 7 maçtır yenilmiyor. Geçen hafta net bir galibiyet alarak takibi sürdürdüler. Bu sezon deplasmanda geçen yıllara oranla zayıflar. Ancak 3 maçtır yenilmiyorlar ve deplasman maçlarında öncelikleri kaybetmemek. Yükselme hedefi olan bir takımla oynayacaklar. Bu deplasmanda oynadıkları 3 maçta da galibiyet alamadılar. Kaybetmeleri halinde arkadaki 5 takım birden yarışa girecek. En azından puan çıkarmaları gerekiyor. Az gollü bir maç olmasını bekliyorum. İY0 seçeneği de düşünülebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo