USD
EURO
ALTIN

196 RED STAR PARIS – LAVAL

196  RED STAR PARIS – LAVAL  1 1,85 Red Star, geçen hafta Tours deplasmanından 1 puanı çıkarmayı başardı ve deplasmandaki kaybetmeme serisini devam ettirdi. Deplasmanda oynadıkları son 5 maçta gol yemediler. İç sahada ise gerileme var. Son 3 iç saha maçında kazanamadılar. Lens karşısında öne geçmelerine karşın golü çabuk yediler, 10 kişi kalınca da maçı […]

196  RED STAR PARIS – LAVAL

196  RED STAR PARIS – LAVAL  1 1,85

Red Star, geçen hafta Tours deplasmanından 1 puanı çıkarmayı başardı ve deplasmandaki kaybetmeme serisini devam ettirdi. Deplasmanda oynadıkları son 5 maçta gol yemediler. İç sahada ise gerileme var. Son 3 iç saha maçında kazanamadılar. Lens karşısında öne geçmelerine karşın golü çabuk yediler, 10 kişi kalınca da maçı bitiremediler. Karşılarında istikrarsız bir rakip olacak. Bunu avantaja çevirmeye çalışacaklar. Cezalıların takıma dönmesi ideal kadrolarıyla sahaya çıkmalarına imkan verecektir.

Laval, geçen hafta geriye düştüğü maçta Auxerre’i 4-1’le geçti. Son 6 resmi maçın sadece 2’sini kazanabildiler, 4 maçı kaybettiler. Deplasmanda 8 maçtır kazanamıyorlar. Takım sezon başından bu yana gol yeme sorununu çözemedi. Geçen hafta aldıkları galibiyet biraz daha motive bir şekilde bu deplasmana gelmelerini sağlayacak. Ancak hücumda da her zaman bu istikrarı yakalayamıyorlar ve karşılarında ligin en zor gol yiyen takımlarından biri olacak. Rakibin yükselme grubunu takip etme motivasyonunun olması da işlerini zorlaştırıyor. Az gollü geçmesini beklediğim karşılaşmada ev sahibi galibiyete bir adım daha yakın.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo