USD
EURO
ALTIN

2 Aralık Semih Öztürk NBA Yorumları

728 CLE CAVALIERS – WAS WIZARDS  1 1,70 Cleveland son yenilgisinin ardından 2 maç üst üste kazandı. Doğu konferansında lider durumdalar. Washington ise çok formsuz, 4 maçtır kaybediyor. Son 10 maçta da sadece 3 galibiyetleri var. Evinde oynadığı 9 maçın tamamını kazanan Cleveland’ın, bu kadar formsuz rakibine kaybetmesini hiç beklemiyorum. Handikap da uygun. 729 PHI 76ers – […]

2 Aralık Semih Öztürk NBA Yorumları

728 CLE CAVALIERS – WAS WIZARDS  1 1,70

Cleveland son yenilgisinin ardından 2 maç üst üste kazandı. Doğu konferansında lider durumdalar. Washington ise çok formsuz, 4 maçtır kaybediyor. Son 10 maçta da sadece 3 galibiyetleri var. Evinde oynadığı 9 maçın tamamını kazanan Cleveland’ın, bu kadar formsuz rakibine kaybetmesini hiç beklemiyorum. Handikap da uygun.

729 PHI 76ers – LA LAKERS  1 1,70

NBA tarihinin en kötü sezon başlangıcına ortak olan Philadelphia, bu gece de kaybederse tek başına tarihe geçecek. Bu kadar başarısız şekilde tarihe geçmek istemeyeceklerdir. Zaten birkaç maçtır kıpırdanma var. Lakers, Kobe Bryant’ın emeklilik açıklamasıyla duygusal günler yaşıyor. Maç Los Angeles’ta olsa farklı düşünebilirdim ama birbirinden kötü iki takımın maçında ev sahibi şeytanın bacağını kıracak diyorum.

730 BRO NETS – PHO SUNS  2 1,70

Phoenix son maçını kazanarak bir anlamda kanamayı durdurdu. Ancak sezon başına oranla aynı form grafiğinde olmadıkları kesin. Brooklyn de son maçını kazandı ama 17 maçta sadece 4 galibiyetleri var. Suns eğer ritim bulup kendi oyununu kabul ettirirse kazanır. Nets kazanır diyemiyorum, konuk takıma da güvenemeyenler alt seçeneğini değerlendirebilir.

731 MIN TIMBERWOLVES – ORL MAGIC  Üstü 1,70

Minnesota geride kalan maçlar itibariyle batıda playoff yarışının ciddi adayı olacak gibi. Orlando da 3 maçtır kazanıyor ama onlar da çok istikrarsız. İki takım da genç ve atletik oyunculardan kurulu. Normal şartlarda Minnesota derdim ama iç sahadaki kötü istatistikleri ve Orlando’nun formu beni üste yöneltiyor.

732 NO PELICANS – MEM GRIZZLIES  2 1,70

New Orleans geçen seneyi mumla arıyor. Şu an Lakers’tan sonra batının en kötü takımı durumundalar. Anthony Davis’in bitmeyen sakatlıkları bunda büyük etken. Memphis de iyi çıkış yakaladı. Son Philadlephia maçı kafa kafaya giderken 3 dakikada 13-0’lık seri yapıp galibiyeti koparıverdiler. Pelicans iç sahada olsa da şansı az, Memphis favori.

733 POR T BLAZERS – DAL MAVERICKS  2 1,70

Portland kötü, Dallas düşüşte. Sezona çok iyi giren Dallas, son 5 maçın 4’ünü kaybetti. Kazandıkları tek maç iç sahada, diğerleri deplasmandı. Ama Portland da kötü gidiyor. Onların bu sezon playoff şansı olmayacak gibi. Dallas adına toparlanma maçı olabilir, handikap makul.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo