USD
EURO
ALTIN

20 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

776 MIA HEAT – SAC KINGS  2 1,70 Sacramento üst üste 3 maç kazandıktan sonra dün gece kaybetti ama genel seyirleri olumlu. Demarcus Cousins çok iyi durumda. Miami’nin de yalancı baharı son yenilgiyle bitti. İki takımın da yeniden çıkış yakalamak adına önem vereceği bir maç olacak. Miami galibiyeti için verilen handikap çok fazla. Kazansalar bile Kings’e […]

20 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

776 MIA HEAT – SAC KINGS  2 1,70

Sacramento üst üste 3 maç kazandıktan sonra dün gece kaybetti ama genel seyirleri olumlu. Demarcus Cousins çok iyi durumda. Miami’nin de yalancı baharı son yenilgiyle bitti. İki takımın da yeniden çıkış yakalamak adına önem vereceği bir maç olacak. Miami galibiyeti için verilen handikap çok fazla. Kazansalar bile Kings’e o kadar fark atamazlar diyorum.

777  CLE CAVALIERS – MIL BUCKS  1 1,70

Milwaukee son maçta yediği farkla bende hayal kırıklığı yarattı. Sezon başına göre de bariz düşüş içindeler. Cleveland doğunun lideri. Bazı maçları daha rahat kazanmasını bekliyorduk ama bir şekilde sonuca gitmesini bildiler. Moralsiz ve düşüşteki Bucks karşısında rahat kazanmaları sürpriz değil.

778 LA CLIPPERS – GS WARRIORS  Üstü 1,70

Golden State ne zaman kaybedecek diye herkes aportta bekliyor. Toronto maçı tahmin ettiğim gibi yakın skorlu geçti ama yine kazandılar. Clippers da batının zirve adaylarından biri olduğunu bu maçta göstermek isteyecek. Herkes Warriors’a karşı ekstra motivasyonla oynar oldu. Bence her sonuca açık maç. Clippers da kazanabilir. Kuponda üst en mantıklısı.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo