USD
EURO
ALTIN

20 Şubat Kazandıran İddaa Yorumları

269  SHEFFIELD UTD – PORT VALE  2,5 Altı 1,55 İç sahada 3 maçtır kazanamayan Sheffield, ilk 6’yi 5 puan geriden takip ediyor. Takım Doncaster deplasmanında aldığı tek gollü galibiyet sonrasında hafta arası mesaisinde Bury’e konuk oldu. Rakibinin üstün oyununa cevap veremeyen ekip, tek golle kaybetti. Bir an evvel galibiyet serisi yakalayıp üst sıralara sıkıca tutunma niyetindeler. […]

20 Şubat Kazandıran İddaa Yorumları

269  SHEFFIELD UTD – PORT VALE  2,5 Altı 1,55

İç sahada 3 maçtır kazanamayan Sheffield, ilk 6’yi 5 puan geriden takip ediyor. Takım Doncaster deplasmanında aldığı tek gollü galibiyet sonrasında hafta arası mesaisinde Bury’e konuk oldu. Rakibinin üstün oyununa cevap veremeyen ekip, tek golle kaybetti. Bir an evvel galibiyet serisi yakalayıp üst sıralara sıkıca tutunma niyetindeler.
Ligde 3 maçtır kaybetmeyen Port Vale, ilk 6’yı zorlayan takımlardan. Swindon karşısında aldığı tek gollü galibiyet sonrasında iç sahada oynadığı 2 maçta da 1 puana razı olan ve puan kaybeden ekip, aynı rakibi gibi vites artırıp üst sıralar ile olan puan farkını kapatmak istiyorlar.
İki ekibin öncelikli hedefinin yenilmemek olduğunu söyleyelim bu da karşılaşmanın kısır geçeceğinin işareti gibi.

270  SWINDON – BLACKPOOL  1 1,85

Düşme potasının 9 puan uzağında yer alan Swindon şu an için güvenli bölgede bulunuyor. Takım 2 maçlık yenilgi sürecinin ardından Gillingham deplasmanından 1 puan ile dönerken, son oynadığı lig mücadelesinde konuk olduğu Colchester karşısında 4 gollü galibiyet elde etti. Bu mücadelede de kazanarak alt sıralardaki rakipleri ile arasındaki puan farkını artırma niyetindeler.
Ateş hattının 4 puan ve 3 basamak üzerinde olan Blackpool, iç sahada elde ettiği kritik Gillingham galibiyeti sonrasında Shrewsbury’e mağlup oldu. Hafta arasında ise ateş hattı içerisinde bulunan Oldham ile karşılaşan ekip, ev sahibi avantajını kullanamadı ve 1 puana razı oldu. Deplasmandan çıkaracakları her puan onlar için altın değerinde olacak.
Deplasmanda 3 maçtır kazanamayan Blackpool’un evine puansız döneceğini Swindon’un iç sahada kazanacağını düşünüyorum.

271 WALSALL – WIGAN  2,5 Altı 1,55

İki takımı lig sıralamasında 1 basamak ve 1 puan ayırıyor. İç sahada 3 maçtır kazanamayan Walsall, Doncaster galibiyetinden sonra evlerinde Millwall’e yenilmişti. Takım son oynadığı lig maçında da Crewe deplasmanında hesapta olmayan puan kaybı yaşadı. Bu zorlu mücadelede 2 maçta yaşanan kayıpların telafisini yapmak istiyorlar.
Deplasmanda 11, toplamda ise 10 maçtır kaybetmeyen Wigan, liderin 7 puan gerisinde bulunuyor. Üst üste alınan 2 galibiyet sonrasında son hafta iç sahada Oldham karşısında gol bulamayınca 1 puan ile yetindiler ve puan kaybı yaşadılar. Deplasmanda kaybetmemek ilk hedefleri olacaktır.
İki ekibin kontrollü oyunu karşılaşmayı alt’ta bırakacaktır.

483  SOUTHEND – BURTON ALBION  2,5 Altı 1,65

İlk 6’nın 1 basamak ve 3 puan gerisinde yer alan Southend, 3 maçlık galibiyet serisinin ardından oynadığı 2 deplasman mücadelesini kaybetti. Takım iç sahadaki 3 golü Colchester galibiyeti sonrasında deplasmanda sırası ile Scunthorpe ve Bradford’a üstelik rakip ağlara gol atamadan kaybetti. Bu kötü dönemeci noktalayamazlarsa üst sıralardaki söz haklarını kaybedebilirler.
Lider Burton ise en yakın rakibine 5 puanlık bir fark atmış durumda. Takım Rochdale deplasmanında kaybettikten sonra oynadığı 2 iç saha maçını da kayıpsız geçerek yoluna devam etti. Bradford karşısında 3 gollü bir galibiyet alan ekip son hafta ise Chesterfield karşısında tek atıp hanesine 3 yazdırmayı bildi. B zorlu deplasmanı da kayıpsız atlatırsalar rakiplerine büyük bir gözdağı vereceklerinin farkındalar.
İki ekibin temkinli oynayacağı ve 2’den fazla gol sevincinin yaşanmayı bir 90 dakika beliyorum.

215  EXETER – NEWPORT COUNTY  1 1,85

İlk 7’nin 8 puan gerisinde yer alan Exeter, 4 maçta topladığı 10 puan sonrasında vites düşürdü ve 2 deplasman maçından 0 çekerek evine döndü. Takım Wycombe’ye kaybettikten sonra York’a da yenildi ve hedefinden biraz olsun uzaklaştı. Şimdi tekrar toparlanma amacındalar.
Düşme hattının 6 puan üzerinde yer alan Newport, son 2 haftada aldığı 6 puan ile birlikte rahatladı. Leyton deplasmanında aldığı tek gollü mağlubiyet sonrasında Morecambe karşısında kazanan ekip, son hafta da iç sahada Carlisle’yi tek golle geçmeyi başardı. Deplasmanlardan çıkarılacak her puan onlara daha rahat nefes aldırabilecek.
Üst üste aldığı 2 mağlubiyet sonrasında hedeflerinden geri kalan Exeter’in galip gelerek tekrardan yarışa ortak olacağı kanısındayım.

272  BARNET – AFC WIMBLEDON  2,5 Altı 1,60

İç sahada ve toplamda 4 maçtır kaybetmeyen Barnet bu süreçte 8 puan topladı. Düşme hattının 12 puan uzağındalar ve oldukça rahat durumdalar. Üst üste alınan 2 beraberlik sonrasında Dagenham deplasmanında 2 farklı kazanmaları moral olarak takıma artı sağladı.
Deplasmanda 3 maçtır kazanan ve dış sahada 8 karşılaşmadır da yenilgi yüzü görmeyen ekibin ilk 7 ile arasında 3 puan fark bulunuyor. Takım art arda 4 galibiyet sonrasında iç sahada Yeovil karşısında şok bir yenilgi alarak puan kaybına uğramıştı. Son lig karşılaşmasında evinde Luton’u ağırlayan takım, 4 gollü bir galibiyet alarak tekrar kaldığı yerden devam etti.
Taraf bahsi olarak Wimbledon’u bir adım önde görsem de 2,5 alt seçeneğinin daha sağlam tercih olduğunu düşünüyorum.

273  BRISTOL ROVERS – MORECAMBE  1 1,45

3 maçtır kazanamayan Bristol, Oxford galibiyetinden sonra bir türlü toparlanamadı. Plymouth beraberliğinin ardından 2 deplasman mücadelesinden puansız ayrıldılar. Üst sıralarda bulunan rakiplerine yenilmeleri de moralleri bir hayli bozdu. Yeni bir seri başlatma adına bundan iyi bir maç karşılarına çıkmazdı. Zira rakip 6 maçtır kazanamayan ve haftalar geçtikçe daha kötü bir oyun sergileyen Morecambe. İlk 7’den 1 basamak ve 1 puan gerideler ve kazandıkları anda kendilerini Play-Off’un içerisine atabilirler.
Düşme hattı ile arasında 12 puan fark bulunan Morecambe ise son 6 maçta 5 mağlubiyet aldı ve sadece 1 puan toplayabildi. Takım Portsmouth beraberliğinden sonra Mansfield’e deplasmanda Oxford’a ise iç sahada kaybetti. Lig sıralamasında rahat olmaları maçlarına da yansıyor ve çok rahat kaybediyorlar!
İç sahada 5 maçtır kaybetmeyen ve vites artırmaya çalışan Bristol’un 90 dakikadan galibiyet ile ayrılacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo