USD
EURO
ALTIN

200 IPSWICH TOWN – PRESTON

200  IPSWICH TOWN – PRESTON  KGVar 1,70 Ev sahibi, ilk yarısını geride kapattığı mücadelede ikinci yarıda attığı 2 golle Leeds United’ı mağlup etti. Çıkışları devam ediyor. Bu süreçte Brighton ve QPR gibi ekipleri de yendiler. Fakat Derby ve M’Boro karşısında mağlup oldular. Konuk ekip ise Bristol City’i deplasmanda 2-1’lik skorla mağlup ederek üst üste 3. […]

200  IPSWICH TOWN – PRESTON

200  IPSWICH TOWN – PRESTON  KGVar 1,70

Ev sahibi, ilk yarısını geride kapattığı mücadelede ikinci yarıda attığı 2 golle Leeds United’ı mağlup etti. Çıkışları devam ediyor. Bu süreçte Brighton ve QPR gibi ekipleri de yendiler. Fakat Derby ve M’Boro karşısında mağlup oldular. Konuk ekip ise Bristol City’i deplasmanda 2-1’lik skorla mağlup ederek üst üste 3. galibiyetlerini almış oldu. Eskisi gibi skor üretmekte zorlanmayınca puanlar peş peşe gelmeye başladı.

Ev sahibinin savunmasını hesaba katarsak gollü bir mücadele bekliyorum. Konuk ekip de oyunun içinde kalmak için mutlak skor üretmeli. Son zamanlarda sıkıntı yaşamıyorlar ve bu maçta da yaşamazlar. Karşılıklı gollerin çıkacağı zevkli bir mücadele izleriz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo