USD
EURO
ALTIN

203 BARI – VICENZA

203  BARI – VICENZA  1 1,65 Bari, zorlu Spezia deplasmanından istediği puanı aldı. Beraberlik dahi an itibari ile zorlu rakipler önünde ilk 6 hedefinde olan Bari için son derece önemli. Orta sahanın önemli oyuncusu Valiani(4 gol) cezalı. Vicenza, hafta sonu sahasında Modena’yı hafta içi erteleme maçında deplasmanda Perugia’yı yenerek çok önemli puanlar kazandı. Fakat bu […]

203  BARI – VICENZA

203  BARI – VICENZA  1 1,65

Bari, zorlu Spezia deplasmanından istediği puanı aldı. Beraberlik dahi an itibari ile zorlu rakipler önünde ilk 6 hedefinde olan Bari için son derece önemli. Orta sahanın önemli oyuncusu Valiani(4 gol) cezalı.

Vicenza, hafta sonu sahasında Modena’yı hafta içi erteleme maçında deplasmanda Perugia’yı yenerek çok önemli puanlar kazandı. Fakat bu iki karşılaşmada kazanırken iyi futbol oynadıklarını söyleyemem. Güçlü bir Bari karşısına işleri kolay olmayacak.

Teknik adam değişikliği Spezia maçında olumlu yönde etki yaptı. Bari, sahasında hatırı sayılır bir taraftar desteği ile oynuyor. Bu iki etken kazanmalarına yardımcı olacaktır düşüncesindeyim.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo