USD
EURO
ALTIN

204 CAGLIARI – TERNANA

204  CAGLIARI – TERNANA  KG Var 1,80 Crotone deplasmanında kötü bir yenilgi alan Cagliari, bu mağlubiyet ile birlikte liderliği de rakibine vermiş oldu. Vicenza’dan orta saha oyuncusu Cinelli’yi transfer eden Cagliari’de savunma oyuncuları Balzano, Krajnc ve Murru, hücum oyuncusu Melchiorri cezalı olan isimler. Konuk ekip Ternana, sahasında Trapani engelini iyi oynayarak aşmasını bildi. En büyük sıkıntıları […]

204  CAGLIARI – TERNANA

204  CAGLIARI – TERNANA  KG Var 1,80

Crotone deplasmanında kötü bir yenilgi alan Cagliari, bu mağlubiyet ile birlikte liderliği de rakibine vermiş oldu. Vicenza’dan orta saha oyuncusu Cinelli’yi transfer eden Cagliari’de savunma oyuncuları Balzano, Krajnc ve Murru, hücum oyuncusu Melchiorri cezalı olan isimler.

Konuk ekip Ternana, sahasında Trapani engelini iyi oynayarak aşmasını bildi. En büyük sıkıntıları dış sahada oynadıkları maçlarda daha çok savunmaya önem vererek bireysel hatalar ile yaşadıkları puan kayıpları.

Cagliari, saha avantajı ile maçın favorisi. Fakat ciddi eksikler söz konusu. Bu yüzden düşük oradan Cagliari galibiyetinin riskine girmeyi mantıklı bulmuyorum. Ternana, gol bulabilir. Çünkü Cagliari’de 3 as savunma oyuncusu cezalı. Karşılıklı gol var bahsi oran itibari ile de riske girmeye değer.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo