USD
EURO
ALTIN

205 CESENA – PESCARA

205  CESENA – PESCARA  1 1,90 Cesena, takımın gol yükünü çeken Canio ve Duric’in yokluğunda son 3 maçta puan kayıpları yaşadı(2g, 1b). Bu iki oyuncunun Pescara maçında sahada olması bekleniyor. Hatırı sayılır bir taraftar desteğine sahip olan Cesena’nın iç sahada her zaman kazanma potansiyeli olan bir takım olduğunu unutmamak gerek. Pescara, son iki haftada aldığı […]

205  CESENA – PESCARA

205  CESENA – PESCARA  1 1,90

Cesena, takımın gol yükünü çeken Canio ve Duric’in yokluğunda son 3 maçta puan kayıpları yaşadı(2g, 1b). Bu iki oyuncunun Pescara maçında sahada olması bekleniyor. Hatırı sayılır bir taraftar desteğine sahip olan Cesena’nın iç sahada her zaman kazanma potansiyeli olan bir takım olduğunu unutmamak gerek.

Pescara, son iki haftada aldığı Como ve Avellino galibiyetleri ile morallendi. Bu iki galibiyet en azından deplasman ekibini zirve yarışının içinde tuttu.

Cesena’nın yaşadığı puan kayıplarını telafi etmek adına seyirci desteğini ardına alarak, Pescara önünde 3 puanı hanesine yazdırmasını bekliyorum. Ev sahibi ekibin galibiyetine verilen oranı da riske girmeye değer buluyorum.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar Astropay
BetVigo