USD
EURO
ALTIN

228 PESCARA – VIRTUS ENTELLA

228  PESCARA – VIRTUS ENTELLA  1 1,85 Pescara, Brescia deplasmanında topa daha çok sahip olan takım olmasına rağmen organize hücumlar geliştirememenin sonucunda rakibin iç daha avantajını iyi kullanması ile de kötü bir yenilgi almış oldu. Virtus Entella, teknik adam Aglietti yönetiminde savunmada başarılı bir görüntü vermeye devam ediyor. Hafta içi Latina karşısında 1-0 kazanarak bir […]

228  PESCARA – VIRTUS ENTELLA

228  PESCARA – VIRTUS ENTELLA  1 1,85

Pescara, Brescia deplasmanında topa daha çok sahip olan takım olmasına rağmen organize hücumlar geliştirememenin sonucunda rakibin iç daha avantajını iyi kullanması ile de kötü bir yenilgi almış oldu.

Virtus Entella, teknik adam Aglietti yönetiminde savunmada başarılı bir görüntü vermeye devam ediyor. Hafta içi Latina karşısında 1-0 kazanarak bir anlamda da yenilmezlik serisini 11 maça çıkarmış oldular.

İki zıt özelliğe sahip iki takımın mücadelesi olacak. Pescara, hücumu seven bir takım iken Entella ise savunmaya dayalı oyun yapısı ile defansta az hata yapıyor. Şu an itibariyle Virtus Entella’nın yenilmezlik serisine son verecek takımın Pescara olduğunu düşünüyorum. Ev sahibi ekibe güveniyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo