USD
EURO
ALTIN

231 SPEZIA – LATINA

231   SPEZIA – LATINA  0 3,00 Spezia’nın teknik adam değişikliğinin ardından olumlu yönde sinyaller verdiğinden daha önce bahsetmiştim. Hafta içi Vicenza karşısında kazanarak beni yanıltmadılar. Özellikle iç saha maçlarında iyi futbol oynayabilen bir Spezia var. Latina, istikrarsız çizgisine devam ediyor. Hafta içi Virtus Entella deplasmanında hücumda istedikleri kadar etkin olamamanın sonucunu mağlubiyet ile tattılar. Genel olarak […]

231   SPEZIA – LATINA

231   SPEZIA – LATINA  0 3,00

Spezia’nın teknik adam değişikliğinin ardından olumlu yönde sinyaller verdiğinden daha önce bahsetmiştim. Hafta içi Vicenza karşısında kazanarak beni yanıltmadılar. Özellikle iç saha maçlarında iyi futbol oynayabilen bir Spezia var.

Latina, istikrarsız çizgisine devam ediyor. Hafta içi Virtus Entella deplasmanında hücumda istedikleri kadar etkin olamamanın sonucunu mağlubiyet ile tattılar. Genel olarak çok kötü futbol oynadıklarını söyleyemem. En büyük sorun henüz tam olarak ritim tutamamak ve kendilerine olan güven eksikliği puan kayıplarındaki en büyük sebebi.

Spezia, maçın favorisi gibi gözükse de ben bu karşılaşmada beraberliğin normal bir sonuç olacağını düşünüyorum. Çünkü iki takımın güç dengeleri birbirine çok yakın.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo