USD
EURO
ALTIN

24 Aralık Semih Öztürk NBA yorumları

777  BRO NETS – DAL MAVERICKS 2 1,70 Son maçında Chicago’yu deplasmanda yenen Brooklyn önemli iş başardı. Ama bu galibiyet uzun vadede bir etki yapmaz. Dallas da dün gece Toronto deplasmanında kaybetti ama önemli oyuncularını az oynatarak yedeklere fazla süre verdi. Hedef bu gece olabilir. Asların daha çok süre alacağı Dallas, deplasmanda olmasına karşın favoridir. […]

24 Aralık Semih Öztürk NBA yorumları

777  BRO NETS – DAL MAVERICKS 2 1,70

Son maçında Chicago’yu deplasmanda yenen Brooklyn önemli iş başardı. Ama bu galibiyet uzun vadede bir etki yapmaz. Dallas da dün gece Toronto deplasmanında kaybetti ama önemli oyuncularını az oynatarak yedeklere fazla süre verdi. Hedef bu gece olabilir. Asların daha çok süre alacağı Dallas, deplasmanda olmasına karşın favoridir.

778  ATL HAWKS – DET PISTONS 2 1,70

Doğuda iddialı olmaya çalışan iki takımın maçı. Atlanta 4 maçtır, Detroit de 3 maçtır kazanıyor. Tahmin yapması zor bir maç, öncelikle uzak durun derim. Ama Detorit’in bu tarz maçlardaki inatçı karakteri de enteresan.

779  MIL BUCKS – PHI 76ers  1 1,70

Philadelphia 30 maçta 1 galibiyetle yepyeni bir rekora imza attı! Bu kara delikten çıkabileceklerini sanmıyorum. Milwaukee de vasat takım ama zaman zaman iç sahada iyi galibiyetler aldılar. Philadelphia karşısında da iç saha formlarını sürdüreceklerdir.

780   MIN TIMBERWOLVES – SA SPURS  2 1,70

San Antonio çok iyi gidiyor. 6 maçtır kazanıyorlar ve son 10 maçta da 9 galibiyetleri var. Leonard başta olmak üzere herkes çok formda. Minnesota mevcut kadrosu ve form durumuyla bu kadar iyi durumdaki rakibine kafa tutamaz. İç sahada da 14 maçın 4’ünü kazanabildiler. Spurs net favori.

781 NO PELICANS – POR T BLAZERS  1 1,70

İki takım sıralamaya bakınca alt altalar ama Portland’ın keskin düşüşü, New Orleans’ın da çıkışı söz konusu. Sakatları iyileşen ve ritim bulmaya çalışan Pelicans, kötü durumdaki rakibini iç sahada yenmek zorunda. Yukarılara çıkmak için bu tarz maçlarda kaybetme lüksleri yok.

782  PHO SUNS – DEN NUGGETS  Altı 1,70

Phoenix 2, Denver 3 maçtır kaybediyor. Dün gece de evlerinde Lakers’a yenildiler. İkisini de çözmek, yorumlamak zor. Kupona almayın derim, çok maç var. İlk tercihim alt olur.

783  GS WARRIORS – UTA JAZZ  Üstü 1,70

Utah iyi takım. En azından gençler ve pes etmeyen bir karakterleri var. Her maça asılıyorlar. Golden State malum, doludizgin yoluna devam ediyor. Elbette ev sahibi favori ama ben yine de riskli maç olarak görüyorum. Üst tercihi daha rahat.

784  LA LAKERS – OKC THUNDER  2 1,70

Lakers dün gece Denver’ı deplasmanda yendi ama bu maçla kıyaslamak saçma olur. Süper yıldızlarıyla Oklahoma rahat bir oyun sergileyip maçı farklı kazanır diyorum. Kobe’nin 31 sayısı Denver karşısında bile galibiyete zar zor yetti, öyle düşünmek lazım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo