USD
EURO
ALTIN

242 AUSTRIA WIEN – ALTACH

242  AUSTRIA WIEN – ALTACH  1 1,50 Avusturya Wien son 4 maçında 1 kez kazanmasına rağmen ligde zirvedeki konumunu koruyor. Rakiplerinin de kötü formundan ötürü sıralamalarını koruyorlar fakat ilk yarının son bölümünde oldukça yetersiz kaldılar. Altach maçı öncesinde birinci kaleci Almer ile forvetleri Ronivaldo’nun sakatlıkları devam ediyor. Altach takımına baktığımızda ise oldukça uzun bir eksik […]

242  AUSTRIA WIEN – ALTACH

242  AUSTRIA WIEN – ALTACH  1 1,50

Avusturya Wien son 4 maçında 1 kez kazanmasına rağmen ligde zirvedeki konumunu koruyor. Rakiplerinin de kötü formundan ötürü sıralamalarını koruyorlar fakat ilk yarının son bölümünde oldukça yetersiz kaldılar. Altach maçı öncesinde birinci kaleci Almer ile forvetleri Ronivaldo’nun sakatlıkları devam ediyor.

Altach takımına baktığımızda ise oldukça uzun bir eksik listesi ile karşılaşıyoruz. Lienhart, Galvao, Netzer, Pöllhuber, Salomon, Roth ve Barrera çeşitli nedenlerden ötürü bu maçta olmayacak. Her ne kadar son maçlarında deplasmanda kazanmış olsalar bile zayıf bir takım olduklarına dair inancım değişmedi.

Avusturya Wien için açılan oran oldukça cazip. Denemeye değer gözüküyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo