USD
EURO
ALTIN

244 BLACKPOOL – GILLINGHAM

244  BLACKPOOL – GILLINGHAM  1 3,00 Düşme potasının 2 puan ve 3 basamak üzerinde yer alan Blackpool, ligde oynadığı son 3 maçta kaybetmedi. Takım bu süreçte 5 puan toplarken kalesinde sadece 1 gol gördü. İç sahadaki 5 gollü Scunthorpe maçı sonrasında Walsall gibi zorlu bir deplasmandan 1 puan ile dönen ekip, hafta arası mesaisinde ise […]

244  BLACKPOOL – GILLINGHAM

244  BLACKPOOL – GILLINGHAM  1 3,00

Düşme potasının 2 puan ve 3 basamak üzerinde yer alan Blackpool, ligde oynadığı son 3 maçta kaybetmedi. Takım bu süreçte 5 puan toplarken kalesinde sadece 1 gol gördü. İç sahadaki 5 gollü Scunthorpe maçı sonrasında Walsall gibi zorlu bir deplasmandan 1 puan ile dönen ekip, hafta arası mesaisinde ise konuk ettiği Sheffield karşısında puan çıkarmayı bildi. Art ardına toplanan bu puanlar ateş hattından biraz olsun uzaklaşmalarını da sağladı. Bu mücadeleden de iyi bir sonuç ile ayrılıp makası açma ve daha da rahatlama amacındalar. Maç öncesinde defans Lloyd Jones ve orta saha Henry Cameron’un sakatlıklarının sürdüğünü hatırlatalım.

Lider Burton’un 3 puan gerisinde 2.sırada bulunan Gilllingham ise, üst üste 2 deplasman maçında sadece 1 puan çıkarabilmişti. Wigan karşısında 2 farklı öndeyken sahadan yenik ayrılan ekip, Doncaster maçında da aynı senaryoyu yaşadı ama tek fark 1 puan alabilmeleri oldu. Son lig maçında da iç sahada Peterborough’u konuk eden ekip, bu sefer ilk yarıda geri düşmesine rağmen, ikinci yarı sahaya tepkisini iyi koydu ve maç sonunda 3 puanı almayı başardı. Art arda oynayacağı 2 iç saha maçı öncesinde deplasmandan galibiyet ile ayrılıp liderin hata yapmasını bekleme niyetindeler. Tek eksikleri sakat forvet oyuncusu Cody Mcdonald.

3 puan için istekli iki ekibin mücadelesinde gol barajının aşılacağını düşünüyorum. Taraf bahsine yönelmek isteyenler için ise önerim Gillingham galibiyeti.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo