USD
EURO
ALTIN

244 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR – DENİZLİSPOR

244  GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR – DENİZLİSPOR  1 1,70 Gaziantep son hafta 5 galibiyet alan Giresunspor’a fren yaptırdı. Bayram Bektaş takıma mutlaka bir kimlik kazandıracak. Devre arasında mutlak gol yollarına ve kanat mevkisine oyuncu gerekiyor. Denizli maçında cezalı duruma düşen Büyükşehir’in golcü oyuncusu Nemanja Kojic’e erken noel izni çıktı. Ayrıca Ufuk Budak da cezalı. Denizlispor Antep […]

244  GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR – DENİZLİSPOR

244  GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR – DENİZLİSPOR  1 1,70

Gaziantep son hafta 5 galibiyet alan Giresunspor’a fren yaptırdı. Bayram Bektaş takıma mutlaka bir kimlik kazandıracak. Devre arasında mutlak gol yollarına ve kanat mevkisine oyuncu gerekiyor. Denizli maçında cezalı duruma düşen Büyükşehir’in golcü oyuncusu Nemanja Kojic’e erken noel izni çıktı. Ayrıca Ufuk Budak da cezalı.

Denizlispor Antep deplasmanına takım çıkartmakta bile zorlandı. Tam 7 oyuncu sakatlığı nedeniyle forma giyemeyecek. Tuna Üzümcü, Dimov, Cem Tosun, Mustafa Keçeli sakat, Veli Acar cezalı durumda bulunuyor. Teknik heyet nasıl bir b planı yapacak çok merak ediyorum.

Bu durumu fırsat olarak gözlersek tüm iddacılara şiddetle Antep galibiyeti öneriyorum. Geçenlerde 11 eksiği bulunan Karşıyaka maçında olduğu gibi bu fırsat kaçmaz.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo