USD
EURO
ALTIN

247 MILLWALL – CREWE

247  MILLWALL – CREWE 1  1,20 Ligde 3 maçtır kazanan Millwall, sonunda amacına ulaştı ve ilk 6 içerisindeki yerini aldı. Deplasmandaki Barnsley mağlubiyetinden sonra Oldham’ı dışarda Port Vale’yi de içerde yenen ekip, son hafta ise Chesterfield deplasmanından 3 puan ile döndü ve formunu devam ettirdi. Takımda defans Tony Craig’in sakatlığı sürüyor. Son 7 lig maçında galibiyet elde […]

247  MILLWALL – CREWE

247  MILLWALL – CREWE 1  1,20

Ligde 3 maçtır kazanan Millwall, sonunda amacına ulaştı ve ilk 6 içerisindeki yerini aldı. Deplasmandaki Barnsley mağlubiyetinden sonra Oldham’ı dışarda Port Vale’yi de içerde yenen ekip, son hafta ise Chesterfield deplasmanından 3 puan ile döndü ve formunu devam ettirdi. Takımda defans Tony Craig’in sakatlığı sürüyor.

Son 7 lig maçında galibiyet elde edemeyen Crewe için ise iyi şeyler söyleyebilmek oldukça güç. Takım sondan birinci ve her geçen hafta umutlar daha da tükeniyor. Üst üste aldıkları 3 mağlubiyet sonrasında iç sahada Wigan’a direnen ve 1 puan çıkaran ekip, hafta içi mesaisinde de Bury deplasmanından puan ile ayrılmayı bildi. 2 maçta aldıkları 1’er puan onlara sıralamada herhangi bir katkı sağlamıyor. Daha cesur olmak ve 3 puan için savaşmak zorundalar. Maç öncesinde tek eksikleri forvet Lauri Valle.

Uzun zaman sonra nihayet ilk 6’nın içerisine kendisini atan Millwall’in deplasmanda 3 maçtır kazanamayan ve sıkıntılı süreçten geçen Crewe karşısında hata yapacağını sanmıyor ve 3 puana uzanacaklarını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM