USD
EURO
ALTIN

248 ROCHDALE – BURTON ALBION

248  ROCHDALE – BURTON ALBION  2 2,20 Düşme hattının 6 puan ve 4 basamak üzerinde yer alan Rochdale, 3 maçta aldıkları 7 puan sonrasında iç sahada Chesterfield’e mağlup olmuştu. Son lig mücadelesinde ise Barnsley deplasmanına konuk olan ekip, kalesinde yarım düzine gol görerek 3 puanı rakipte bıraktı. Bu mücadelenin şokunu atlatabilecekler mi veya 2 maçta […]

248  ROCHDALE – BURTON ALBION

248  ROCHDALE – BURTON ALBION  2 2,20

Düşme hattının 6 puan ve 4 basamak üzerinde yer alan Rochdale, 3 maçta aldıkları 7 puan sonrasında iç sahada Chesterfield’e mağlup olmuştu. Son lig mücadelesinde ise Barnsley deplasmanına konuk olan ekip, kalesinde yarım düzine gol görerek 3 puanı rakipte bıraktı. Bu mücadelenin şokunu atlatabilecekler mi veya 2 maçta yedikleri 9 gole nasıl tepki verecekler bekleyip göreceğiz.

Lider Burton’da ise isler yolunda gidiyor. Üst üste alınan puanlar sonrasında geçtiğimiz hafta sonunda iç sahada çok rahat kazanabileceği Shrewsbury maçında kaybeden takım, hafta arası mesaisinde işi sıkı tuttu ve Peterborough karşısında tek farklı kazanmayı bildi. Oynayacakları 2 iç saha maçı öncesi bu deplasmandan da 3 puan ile ayrılmak istiyorlar. Rakibi de kötü bir durumda yakalamışken galibiyet koparma niyetindeler.

Deplasmanda 4 maçtır kazanan Burton’un ilk yarıdaki maçta da devirdiği Rochdale karşısında yine kazanacağı kanısındayım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo