USD
EURO
ALTIN

251 ACCRINGTON – BRISTOL ROVERS

251  ACCRINGTON – BRISTOL ROVERS  KG Var 1,55 İç sahada 3 maçtır kaybetmeyen Accrington, ilk 7’nin içerisinde bulunuyor. Mansfield deplasmanında ve iç sahadaki Hartlepool karşısında kazanan ekip, geçtiğimiz hafta sonu konuk olduğu Exeter karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. Takım bu yenilginin acısını üst sıralardaki zorlu rakibi Bristol mücadelesinde çıkarmak için kararlı. Liderin 11 puan gerisinde 4.sırada […]

251  ACCRINGTON – BRISTOL ROVERS

251  ACCRINGTON – BRISTOL ROVERS  KG Var 1,55

İç sahada 3 maçtır kaybetmeyen Accrington, ilk 7’nin içerisinde bulunuyor. Mansfield deplasmanında ve iç sahadaki Hartlepool karşısında kazanan ekip, geçtiğimiz hafta sonu konuk olduğu Exeter karşısında beklenmedik bir mağlubiyet aldı. Takım bu yenilginin acısını üst sıralardaki zorlu rakibi Bristol mücadelesinde çıkarmak için kararlı.

Liderin 11 puan gerisinde 4.sırada bulunan Brstol Rovers için kritik bir maç. Üst üste alınan puanlar sonrasında deplasmanda Barnet mağlubiyeti yaşayan Bristol, ardından Oxford’a konuk olduğu mücadelede kazanarak 6 puan değerinde bir galibiyet elde etti. Geçtiğimiz hafta sonu da iç sahada Plymouth’u ağırlayan takım, rakibini alt edemese bile kaybetmeyerek amacına ulaştı diyebiliriz. Art ardına oynadıkları zorlu maçlara Accrington karşılaşmasını da ekleyecekler ve istekleri yine kaybetmemek.

Hücum hattına güvendiğim iki ekibin mücadelesinde atılan gole karşılık verilecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo