USD
EURO
ALTIN

253 CRAWLEY – MANSFIELD

253  CRAWLEY – MANSFIELD  2,5 Üstü 1,75 Ligde rahat bir konumda bulunan Crawley, iç sahada tek farklı kazandığı Cambridge maçı sonrasında Notts’a yenilmişti. Geçtiğimiz hafta sonu Yeovil deplasmanına çıkan ekip, rakibinin istekli oyununa karşılık veremeyince kaybetti. Düşme korkularının olmaması aldıkları sonuçları da onlar adına anlamsızlaştırıyor. Maç öncesinde defans Joe Mcnerney ve orta saha Jimmy Smith sakatlıkları […]

253  CRAWLEY – MANSFIELD

253  CRAWLEY – MANSFIELD  2,5 Üstü 1,75

Ligde rahat bir konumda bulunan Crawley, iç sahada tek farklı kazandığı Cambridge maçı sonrasında Notts’a yenilmişti. Geçtiğimiz hafta sonu Yeovil deplasmanına çıkan ekip, rakibinin istekli oyununa karşılık veremeyince kaybetti. Düşme korkularının olmaması aldıkları sonuçları da onlar adına anlamsızlaştırıyor. Maç öncesinde defans Joe Mcnerney ve orta saha Jimmy Smith sakatlıkları nedeni ile kadroya alınmadı.

İlk 7’nin 1 puan ve 2 basamak gerisinde bulunan Mansfield, üst üste aldığı 2 mağlubiyet sonrasında hafta arası mesaisinde kendine geldi. Takım Morecambe deplasmanında kazanarak silkelendi. Bu deplasmanda kazanıp üst sıralardan kopmama niyetindeler. Puan kaybettikleri anda makasın açılacağının da farkında olduklarını söyleyelim.

Ligin ilk yarısında oynanan mücadeleyi Mansfield iç sahada 4-0 kazanmıştı. Bu mücadelede de 2,5 gol barajının aşılacağı kanısındayım.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo