Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

265 SALZBURG – ADMIRA WACKER

265 SALZBURG – ADMIRA WACKER  3,5 Üstü 1,70 Salzburg milli maç arası öncesi son maçta Rapid Wien ile karşılaştı. Kendilerinden beklediğim galibiyeti almalarıyla ikinci sıraya kadar yükseldiler. Sezon başındaki sorunların yavaş yavaş çözüme kavuştuğunu görüyoruz. Soriano’nun dönüşüyle birlikte Damari ile birlikte iyi bir ikili oluşturacaklarını düşünüyorum. Bu oyunculara ek olarak Japon futbolcu Takumi Minamino’nun da şu […]

265 SALZBURG – ADMIRA WACKER

265 SALZBURG – ADMIRA WACKER  3,5 Üstü 1,70

Salzburg milli maç arası öncesi son maçta Rapid Wien ile karşılaştı. Kendilerinden beklediğim galibiyeti almalarıyla ikinci sıraya kadar yükseldiler. Sezon başındaki sorunların yavaş yavaş çözüme kavuştuğunu görüyoruz. Soriano’nun dönüşüyle birlikte Damari ile birlikte iyi bir ikili oluşturacaklarını düşünüyorum. Bu oyunculara ek olarak Japon futbolcu Takumi Minamino’nun da şu ana kadar 9 gollü bir katkı yapması dikkat çekti. Genç oyuncu bu performansını sürdürürse ligin en çok gelişim kaydeden oyuncusu olabilir. Takımda Airton, Lazaro, Yabo ve Leitgeb sakatlıkları dolayısıyla olmayacak. Yasin Pehlivan ve Hinteregger’in durumları ise belirsizliğini koruyor.
Admira Wacker’in Mattersburg deplasmanında aldığı galibiyeti takdir etsem bile o günkü performanslarının bu maçta yeteceğini düşünmüyorum. Vastic, Neuhold ve Grozurek bu maçta oynayamayacak isimleri.
Salzburg’un rahat kazanacağını düşündüğüm bu maçta 3.5 gol üstü bir diğer alternatif olarak kuponlara alınabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri