USD
EURO
ALTIN

27 Mayıs Berk Çimşir Romanya 1.Ligi Yorumları

531 BRASOV – GAZ METAN MEDIAS  02 1,38 Cfr Cluj’un 24 puanı iade edilince düşmektan kurtulduğu için, düşecek 6. takım için de barem yükseldi. Braşov’un kalması için bugün için ilk maçta 2-1 yenildiği Gaz Metan’ı 2 farkla yenip, bir üstündeki Concordia’nın da Ploieşti’ye yenilmesini bekleyecek. Son olarak Viitorul’u deplasmanda 2-0 yenen cezalı Ganea dışında eksik […]

27 Mayıs Berk Çimşir Romanya 1.Ligi Yorumları

531 BRASOV – GAZ METAN MEDIAS  02 1,38

Cfr Cluj’un 24 puanı iade edilince düşmektan kurtulduğu için, düşecek 6. takım için de barem yükseldi. Braşov’un kalması için bugün için ilk maçta 2-1 yenildiği Gaz Metan’ı 2 farkla yenip, bir üstündeki Concordia’nın da Ploieşti’ye yenilmesini bekleyecek. Son olarak Viitorul’u deplasmanda 2-0 yenen cezalı Ganea dışında eksik yok.
Son 8 maçta 5 beraberlik, 3 galibiyet alan Gaz Metan da düşme sınırının bir üstünde yer alıyor. Onlara bu maçtan alacakları beraberlik yetecek, yenilirlerse durumları Concordia- Ploieşti maçının sonucuna bağlı olacak. Defansta Mujdragiç henüz düzelmezken Aymen Tahar da cezalı olacak.
Ölüm kalım maçında gol barajının aşılmaması gerekir ama sadece maç sonucu açıldığı için tercihim 02Ç.

532  CONCORDIA CHIAJNA – PETROLUL PLOIESTI  1 1,50

Düşecek son takım konumunda olan Concordia’nın galip gelip, bir üstündeki Gaz Metan’ın Braşov karşısında puan kaybı yapması halinde ligde kalma şansı olacak. Defansta Lung, orta sahada Lovin sakatlıkları süren oyuncular. Wellington daha önce kulüpten ayrılmıştı.
Son iki maçtan puansız çıkan Ploieşti 3.lük şansını da kaybetti ve Avrupa rüyası sona erdi. Teixeira ile Alves epeydir sakatlık sorunu yaşayan isimler.
Concordia’nın kazanmaktan başka hiçbir alternatifi yok, amaçsız rakibine karşı başarabilirler.

533  RAPID BÜKREŞ – PANDURII TG. JIU  02 1,30

Amacı olmayan bir maç. Rapid’in ufak da olsa ligde kalabilmek için bir şansı vardı ama Cfr Cluj’a 2-1 kaybedince düşmeleri kesinleşti. Pandurii de CSMS’yi 5-2 yenerek kalmayı garantiledi.
Çok tercih edilecek bir maç değil, seçenekler de zaten kısıtlı olduğundan konuk takım kaybetmez diyorum.

534  UNIV CLUJ – CEAHLAUL  0 3,20

Cluj son maçta düşen Galati’ye 2-1 yenilince kendi ipini kendi çekti. Son sıradaki Ceahlul ise Craiova’yı 2-1 yendi.
1. ligde son maçına çıkan iki ekibin mücadelesinde tercih şansımız fazla olmadığından beraberlik diyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo