USD
EURO
ALTIN

270 CAGLIARI – PRO VERCELLI

270  CAGLIARI – PRO VERCELLI  1 1,30 Crotone’nin hafta içi puan kaybı yaşaması sebebi ile Salernitana deplasmanında istekli oynayan ve sonucunda rahat bir galibiyet alan Cagliari, liderlik koltuğuna yeniden yerleşti. Orta saha oyuncusu Tello cezalı. Pro Vercelli, Perugia karşısında oyunun ilk bölümünde iyi futbol oynamıştı. Fakat ikinci yarının başında bir kişi eksik kalmaları puan kaybına […]

270  CAGLIARI – PRO VERCELLI

270  CAGLIARI – PRO VERCELLI  1 1,30

Crotone’nin hafta içi puan kaybı yaşaması sebebi ile Salernitana deplasmanında istekli oynayan ve sonucunda rahat bir galibiyet alan Cagliari, liderlik koltuğuna yeniden yerleşti. Orta saha oyuncusu Tello cezalı.

Pro Vercelli, Perugia karşısında oyunun ilk bölümünde iyi futbol oynamıştı. Fakat ikinci yarının başında bir kişi eksik kalmaları puan kaybına neden oldu. Son haftalarda daha derli toplu bir takım görüntüsündeler. Orta sahanın önemli oyuncusu Castiglia cezalı.

Liderliği yeniden ele geçiren Cagliari, bu tür maçlarda puan kaybına tahammül edemez. Saha önce Como maçında bu durumu yaşadılar. Pro Vercelli karşısında hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Oran yükseltmek isteyenler ilk yarıdan Cagliari galibiyetine yönelebilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo