USD
EURO
ALTIN

281 FLEETWOOD TOWN – BURTON ALBION

281  FLEETWOOD TOWN – BURTON ALBION  2 1,85 İç sahada 1 galibiyeti ve 6 puanı bulunan Fleetwood, kötü gidişatı bir türlü durduramıyor. İç sahada 4 maçtır kazanamayan ekip, toplamda da 5 maçtır sürekli kaybediyor. Geçen hafta iç sahada konuk ettikleri güçlü Coventry karşısında iyi direnseler de 90.dakikada yedikleri golle puandan oldular. Burton karşısında nasıl bir […]

281  FLEETWOOD TOWN – BURTON ALBION

281  FLEETWOOD TOWN – BURTON ALBION  2 1,85

İç sahada 1 galibiyeti ve 6 puanı bulunan Fleetwood, kötü gidişatı bir türlü durduramıyor. İç sahada 4 maçtır kazanamayan ekip, toplamda da 5 maçtır sürekli kaybediyor. Geçen hafta iç sahada konuk ettikleri güçlü Coventry karşısında iyi direnseler de 90.dakikada yedikleri golle puandan oldular. Burton karşısında nasıl bir anlayış sergileyeceklerini de merak etmiyor değilim.
Jimmy Floyd Hasselbaink yönetiminde güçlü bir kadro oluşturan ve yoluna doludizgin devam eden Burton ise geçen hafta Walsall deplasmanında kaybederek liderliği rakibine kaptırdı. Burton 5 maç sonra mağlubiyeti hatırladı. Deplasmanda şu ana kadar hiç kaybetmediler ve olası 18 puanın 14’ünü topladılar. Etkili gol ayaklarını dış sahada oldukça iyi kullanıyorlar. Bu maçtan sonraki 2 karşılaşmayı iç sahada oynayacaklar ve çıkaracakları 3 puan onları daha da iştahlandıracak. Tam kadro olarak bu mücadeleye çıkacaklar.
Fleetwood bu kadar kötü durumdayken, Burton’da da liderliği kaybetmenin hırsı varken, güzel orandan Hasselbaink’in takımına güvenmek gerekir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo