USD
EURO
ALTIN

283 OLDHAM – SHEFFIELD UTD

283  OLDHAM – SHEFFIELD UTD  KG Var 1,55 Düşme hattında yer alan 4 takımdan biri olan Oldham, iç sahada 5 maçtır kazanamıyor ve toplamda da 10 karşılaşmadır galip gelemiyor. Takım tek galibiyetini 2.hafta Fleetwood karşısında almıştı. Deplasmanda oynadıkları 6 karşılaşmayı da 1 puan ile tamamladılar. Gol atma konusunda sıkıntı yaşamayan ekibin, gol yeme konusunda da herhangi […]

283  OLDHAM – SHEFFIELD UTD

283  OLDHAM – SHEFFIELD UTD  KG Var 1,55

Düşme hattında yer alan 4 takımdan biri olan Oldham, iç sahada 5 maçtır kazanamıyor ve toplamda da 10 karşılaşmadır galip gelemiyor. Takım tek galibiyetini 2.hafta Fleetwood karşısında almıştı. Deplasmanda oynadıkları 6 karşılaşmayı da 1 puan ile tamamladılar. Gol atma konusunda sıkıntı yaşamayan ekibin, gol yeme konusunda da herhangi bir problemi yok! Üst üste 4 beraberliğin ardından geçen hafta iç sahada Scunthorpe’ye 2 gol atmalarına rağmen kalelerinde 4 gol görünce sahadan mağlubiyet ile ayrıldılar. Bu maçtan sonra 2 deplasmana çıkacaklar. Sheffield maçını kazanmaları onlar adına bu dış saha maçlarında daha dirençli olmalarını sağlayabilir. Forvet Jake Cassidy ve Jonathan Forte karşılaşma öncesinde takımdaki sakat oyuncular.
Üst üste 2 hafta galip gelemeyen Sheffield, geçen hafta iç sahada Rochdale’yi konuk etti. Che Adams’ın golleri ve sergilediği performans takıma 3 puanı 3 golle getirdi. Maç öncesindeki en büyük sorunları 3 maçtır deplasmanda kazanamamaları. Dış sahadan çıkaracakları ekstra 3 puan daha sonra oynayacakları 2 iç saha maçına da olumlu yönde etki edecektir.
Atılan golün karşılık bulacağı bir 90 dakika bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar
BetVigo