USD
EURO
ALTIN

285 SCUNTHORPE – SHREWSBURY

285  SCUNTHORPE – SHREWSBURY  KG Var 1,60 Puan tablosunda iki takım arasında sadece averaj farkı var ve arka arkaya sıralanıyorlar. 3 maçlık yenilginin ardından iç sahada Fleetwood’u tek golle geçen Scunthorpe, geçen hafta da Oldham’a konuk oldu. 90 dakika boyunca rakibine karşın daha etkin bir futbol sergileyen takım, 3 puanı da 4 golle ceplerine koyup evlerine […]

285  SCUNTHORPE – SHREWSBURY

285  SCUNTHORPE – SHREWSBURY  KG Var 1,60

Puan tablosunda iki takım arasında sadece averaj farkı var ve arka arkaya sıralanıyorlar. 3 maçlık yenilginin ardından iç sahada Fleetwood’u tek golle geçen Scunthorpe, geçen hafta da Oldham’a konuk oldu. 90 dakika boyunca rakibine karşın daha etkin bir futbol sergileyen takım, 3 puanı da 4 golle ceplerine koyup evlerine döndüler. Üst üste aldıkları 2 kritik galibiyet alt sıralardan uzaklaşmalarını da sağladı. Niall Canavan ve Stephen Dawson’un sakatlıkları sürüyor.
İç sahadaki Blackpool galibiyetinden sonra üst üste 2 maç kaybeden Shrewsbury ise geçen hafta evlerinde Colchester’i konuk etti. İlk yarıyı 2-0 geride kapatarak soyunma odasına giden ekip, 2.yarıda bambaşka bir takım görüntüsü sergiledi. Tyrone Barnett ve Sullay Kaikai’nin 2’şer golü maçtan galip ayrılmalarını sağladı. Bu muhteşem geri dönüş, Scunthorpe deplasmanına daha cesur gitmelerini sağlayacak.
Son hafta oynadıkları maçlarda rakip ağlara 4 gol bırakan iki ekibin mücadelesinde atılan gole karşılık gelecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo