USD
EURO
ALTIN

289 BARNET – YORK

289  BARNET – YORK  2,5 Altı 1,65 Ligde oynadığı 12 maç sonunda 10 puan alabilen Barnet bu puanların hepsini iç sahada topladı. Deplasmanlarda tek kelime ile ‘yok’ları oynuyorlar. Geçen hafta iç sahada Accrington’a 2-1 yenildiler ve üst üste 3.maçı da kaybettiler. Takımın Fransız defans oyuncusu Bira Dembele sarı kart cezalısı ve bu maçta takımını yalnız bırakacak. […]

289  BARNET – YORK

289  BARNET – YORK  2,5 Altı 1,65

Ligde oynadığı 12 maç sonunda 10 puan alabilen Barnet bu puanların hepsini iç sahada topladı. Deplasmanlarda tek kelime ile ‘yok’ları oynuyorlar. Geçen hafta iç sahada Accrington’a 2-1 yenildiler ve üst üste 3.maçı da kaybettiler. Takımın Fransız defans oyuncusu Bira Dembele sarı kart cezalısı ve bu maçta takımını yalnız bırakacak.
Deplasmanda 3, toplamda ise 6 maçtır kazanamayan York ise son lig maçında Luton’a konuk oldu. İlk yarıyı 1-0 önde kapatan ekip, ikinci yarıda rakibin baskısına dayanamayıp, 90 dakika sonunda tek puan ile yetindi. Forvet Jake Hyde’nin sakatlığı sürüyor.
Öncelikle rakibine kaybetmeme hissinin ön planda olacağı bir karşılaşma bekliyorum. Bu da 2,5 alt’ın işareti gibi duruyor.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR






    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo