USD
EURO
ALTIN

29 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

845 WAS WIZARDS – TOR RAPTORS   Altı 1,70 Washington 3 maçtır kazanamıyor ve dün gece de Boston deplasmanında büyük fark yediler. Toronto sallantılı bir dönemin ardından yeniden yükselişe geçti. Üst üste 3 maç kazandılar ama yine de güven vermedikleri söylenebilir. Her iki takımın da fikstüre bakıp karşısına galibiyet yazacağı bir maç. O nedenle maç sonu bahsi […]

29 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

845 WAS WIZARDS – TOR RAPTORS   Altı 1,70

Washington 3 maçtır kazanamıyor ve dün gece de Boston deplasmanında büyük fark yediler. Toronto sallantılı bir dönemin ardından yeniden yükselişe geçti. Üst üste 3 maç kazandılar ama yine de güven vermedikleri söylenebilir. Her iki takımın da fikstüre bakıp karşısına galibiyet yazacağı bir maç. O nedenle maç sonu bahsi riskli. Önceliğim alt.

846 CLE CAVALIERS – BRO NETS  1 1,70

Cleveland şu ana kadar evinde maç kaybetmeyen üç takımdan biri. Dün gece de Charlotte gibi ciddi bir deplasmandan kazanarak döndüler. Brooklyn’in kötü gidişatı malum. 15 maçta sadece 3 galibiyetleri var. Cavaliers evinde zorlanmadan kazanacaktır. Handikap da aşılır.

847 DAL MAVERICKS – DEN NUGGETS   1 1,70

Dallas’ın galibiyet serisi deplasman turnesiyle birlikte son buldu. 3 zor deplasmandan 3 yenilgiyle döndüler. Denver da kötü gidiyor, son 5 maçını kaybetti. Deplasmandan ziyade evinde daha etkili oynayan Denver’ın, turneden kayıplarla dönmüş ve yeniden çıkış arayan bir Dallas karşısında şansı fazla olmaz. Ev sahibi ekipte Barea dışındaki eksikler de bu maçta dönüyor. Dallas kazanır.

848 SA SPURS – ATL HAWKS   1 1,70

Son 10 maçında 9 galibiyet alan Spurs, şu ana kadar evinde hiç yenilmedi. Atlanta ise birkaç kötü sonucun üzerine dün gece Memphis’i deplasmanda yenerek kendine geldi. Ancak ne kadar iyi oynamış olurlarsa olsunlar, üst üste iki gece, iki deplasmandan galip çıkmaları çok zor. San Antonio favori.

849 UTA JAZZ – NO PELICANS   1 1,70

Pelicans zaten sezona çok kötü girmişken, bir de Anthony Davis’in sürekli sakatlık sorunuyla boğuşması iyice moralleri bozdu. Dün gece kaybettiler ve Davis bu kez de dizinden sakatlandı. Utah iyi durumda, bu sezon bazı maçlarda beklenmedik galibiyetler aldılar. Moralsiz ve en büyük silahından yoksun New Orleans’ı iç sahada yenerler.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo