USD
EURO
ALTIN

290 CAMBRIDGE – NORTHAMPTON

290   CAMBRIDGE – NORTHAMPTON  KG Var 1,45 Ligde 3 maçtır kazanamayan Cambridge, geçen hafta iç sahada Portsmouth karşısında 3 golle mağlup oldu. İlk yarıyı önde kapadığı maçta Mark Roberts’in kırmızı kart görmesi ile 10 kişi kalan ekip, 2.yarı rakibine direnemeyerek 90 dakikadan puansız ayrıldı. Maç öncesinde Kaleci Chris Dun’ın sakat defans Mark Roberts’in de kırmızı kart […]

290   CAMBRIDGE – NORTHAMPTON

290   CAMBRIDGE – NORTHAMPTON  KG Var 1,45

Ligde 3 maçtır kazanamayan Cambridge, geçen hafta iç sahada Portsmouth karşısında 3 golle mağlup oldu. İlk yarıyı önde kapadığı maçta Mark Roberts’in kırmızı kart görmesi ile 10 kişi kalan ekip, 2.yarı rakibine direnemeyerek 90 dakikadan puansız ayrıldı. Maç öncesinde Kaleci Chris Dun’ın sakat defans Mark Roberts’in de kırmızı kart cezalısı olduğunu söyleyelim.
Ligde 6 maçtır yenilmeyen Northampton ise geçen hafta iç sahada Hartlepool’u konuk etti. İlk yarıdaki 2-1’lik üstünlüğünü maç sonuna kadar koruyan ekip, 3 puan ile sahadan ayrılmasını bildi ve çıkışını devam ettirdi. Deplasmanda 4 maçtır kaybetmemeleri maç öncesindeki en büyük güvenceleri olarak ön plana çıkıyor.
Cambridge’nin alt sıralardan kurtulmak için, Northampton’un da üst basamaklarda tutunmak için 3 puana ihtiyacı var. Atılan golün karşılık bulacağı bir 90 dakika olacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo