USD
EURO
ALTIN

291 CARLISLE – EXETER

291 CARLISLE – EXETER  2,5 Üstü 1,55 Üst üste 2 deplasman maçından 6 puan ile dönen Carlisle, bu süreci Marecambe karşısında da devam ettirmek istiyordu. Sahalarında konuk ettiği rakibi karşısında tutuk bir görüntü sergileyen ekip, 90 dakika sonunda sahadan puansız ayrıldı. Takım sahalarında üst üste 2.kez kaybetme niyetinde değil. Deplasmanda Portsmouth’u 2-1 ile geçtikten sonra atağa kalkması […]

291 CARLISLE – EXETER

291 CARLISLE – EXETER  2,5 Üstü 1,55

Üst üste 2 deplasman maçından 6 puan ile dönen Carlisle, bu süreci Marecambe karşısında da devam ettirmek istiyordu. Sahalarında konuk ettiği rakibi karşısında tutuk bir görüntü sergileyen ekip, 90 dakika sonunda sahadan puansız ayrıldı. Takım sahalarında üst üste 2.kez kaybetme niyetinde değil.
Deplasmanda Portsmouth’u 2-1 ile geçtikten sonra atağa kalkması beklenen Exeter, sonraki 3 maçlık periyotta galibiyeti unuttu. Geçen hafta iç sahada Stevenage’yi konuk eden ekip, sürekli öne geçtiği maçta 1 puan ile yetinmek zorunda kaldı. Bu deplasman sonrası 2 iç saha maçı oynayacaklar. Orta saha David Noble ‘nin sarı kart cezalısı olduğunu belirtelim. Çıkaracakları puan veya puanlar onlar adına ekstra bir durum olacaktır.

Açık futbol oynamayı seven iki ekibin mücadelesinde goller konuşacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM