USD
EURO
ALTIN

298 LİTVANYA – İNGİLTERE

298 LİTVANYA – İNGİLTERE  2 1,10 Litvanya son maçta Slovenya ile 1-1 berabere kalarak son şansını da kullanamadı, kağıt üzerinde şansları var ama her iki rakibin de kaybetmesi gerekecek, bu da zor bir ihtimal. Kaleci Arlauskis’in cezası bittiği için sahada olabilecek, defansta yer alan Zaliukas Slovenya karşısında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü. İngiltere bu […]

298 LİTVANYA – İNGİLTERE

298 LİTVANYA – İNGİLTERE  2 1,10

Litvanya son maçta Slovenya ile 1-1 berabere kalarak son şansını da kullanamadı, kağıt üzerinde şansları var ama her iki rakibin de kaybetmesi gerekecek, bu da zor bir ihtimal. Kaleci Arlauskis’in cezası bittiği için sahada olabilecek, defansta yer alan Zaliukas Slovenya karşısında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

İngiltere bu turnuvada beklenen başarıyı nihayet gösterdi, oynadığı tüm maçları kazanan Hodgson’ın öğrencileri gruptan çıkmayı önceden garantilese de Cuma günü Estonya’yı 2-0 ile geçtiler. Teknik adam bu maç için farklı bir kadro süreceğini açıkladı; kaleci Hart, Rooney, Milner, Cahill ve Carrick gibi yıldızlar forma giymeyecek. Butland, Shelvey, Phil Jones, Jagielka ve Vardy gibi isimlerin ilk on bir başlaması bekleniyor.

İngiltere seriyi bozmayıp 10’da 10’la elemeleri kapar.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo