USD
EURO
ALTIN

298 PLYMOUTH – ACCRINGTON

298  PLYMOUTH – ACCRINGTON  1 1,70   Üst üste 2 beraberliğin ardından vites yükselten Plymouth, art arda aldığı 3 galibiyet sonrasında ligde liderliğe kuruldu. Takım geçen hafta deplasmanda Notts karşısında 90 dakika boyunca oynadığı üstün oyunun karşılığında 3 puan almayı bildi. Evinde son 5 maçtır kaybetmeyen ekibin Notts karşısında kazanması ligde üst üste elde ettiği […]

298  PLYMOUTH – ACCRINGTON

298  PLYMOUTH – ACCRINGTON  1 1,70

 

Üst üste 2 beraberliğin ardından vites yükselten Plymouth, art arda aldığı 3 galibiyet sonrasında ligde liderliğe kuruldu. Takım geçen hafta deplasmanda Notts karşısında 90 dakika boyunca oynadığı üstün oyunun karşılığında 3 puan almayı bildi. Evinde son 5 maçtır kaybetmeyen ekibin Notts karşısında kazanması ligde üst üste elde ettiği 3.galibiyet oldu aynı zamanda. Takım istim üzerinde ve sıradaki rakibini bekliyor.
Üst üste aldığı 4 galibiyet ile üst sıralara doğru sağlam adımlar atan Accrington ise iç sahada aldığı Oxford yenilgisinin acısını geçen hafta Barnet deplasmanında çıkarmayı başardı. Bu galibiyet ile yara saran ekip, lig sıralamasında da 5.basamakta kendisine yer buldu. Deplasmanda 3 maçtır kazanmanın ve de yine deplasmanda son 5 maçta yenilmemenin morali ile güçlü rakiplerinin karşısına çıkacaklar.
İki ekibin oyununa ve futbolcu kalitesine baktığımda ibrenin ev sahibi tarafında olduğu kanısındayım. Plymouth rakibini yenip liderliğini devam ettirecektir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo