Bunu paylaş:

" />
USD
EURO
ALTIN

299 LÜKSEMBURG – SLOVAKYA

299  LÜKSEMBURG – SLOVAKYA  TG 2-3 1,80 Gruba müthiş bir başlangıç yapan Slovakya son 3 maçta yaptığı puan kayıplarıyla Ukrayna ile puanları eşitledi. Özellikle iç sahada Ukrayna beraberliği ve Belarus mağlubiyeti büyük sürpriz oldu. Lüksemburg ise grubun son sırasındaki Makedonya galibiyeti hariç bütün maçları kaybetti. Makedonya hariç gruptaki son 6 maçta gol atamadılar. Cuma günü İspanya […]

299  LÜKSEMBURG – SLOVAKYA

299  LÜKSEMBURG – SLOVAKYA  TG 2-3 1,80

Gruba müthiş bir başlangıç yapan Slovakya son 3 maçta yaptığı puan kayıplarıyla Ukrayna ile puanları eşitledi. Özellikle iç sahada Ukrayna beraberliği ve Belarus mağlubiyeti büyük sürpriz oldu.

Lüksemburg ise grubun son sırasındaki Makedonya galibiyeti hariç bütün maçları kaybetti. Makedonya hariç gruptaki son 6 maçta gol atamadılar. Cuma günü İspanya deplasmanında iyi direndiler fakat İspanya usta ayakları ile son 23 dakikada farka koştu.

Slovakya mutlak kazanmak zorunda. Lüksemburg ise prestij mücadelesi verecek. Slovakya, Lüksemburg defansını aşmakta zorlanabilir. 2-3 gol arasında bir skor bekliyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

bahis siteleri