USD
EURO
ALTIN

30 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

888 LA CLIPPERS – MIN TIMBERWOLVES  Altı 1,70 İki takım da geçen sezondan çok farklılar. Clippers daha kötü, Minnesota daha iyi durumda. 16 maçta 8’er galibiyet aldılar. Minnesota’nın deplasmanlardaki etkileyici performansı malum, ama Clippers da artık galibiyet serisi yakalamak zorunda. İki ekip de güven vermediği için maç sonu bahsini riskli buluyorum. Önceliğim alt. 890 MEM GRIZZLIES – […]

30 Kasım Semih Öztürk NBA Yorumları

888 LA CLIPPERS – MIN TIMBERWOLVES  Altı 1,70

İki takım da geçen sezondan çok farklılar. Clippers daha kötü, Minnesota daha iyi durumda. 16 maçta 8’er galibiyet aldılar. Minnesota’nın deplasmanlardaki etkileyici performansı malum, ama Clippers da artık galibiyet serisi yakalamak zorunda. İki ekip de güven vermediği için maç sonu bahsini riskli buluyorum. Önceliğim alt.

890 MEM GRIZZLIES – PHI 76ers   1 1,70

Philadelphia profesyonel sporlar tarihinde en uzun mağlubiyet serisini elde ederek tarihe geçti! Her ne kadar son birkaç maçta kazanmaya yaklaşsalar da başaramıyorlar. Memphis de iç sahadaki son maçında Atlanta’ya kötü kaybetti. Telafi etmek isteyeceklerdir. Handikap çok gözükse de ben Memphis kazanır diyorum.

891 ORL MAGIC – BOS CELTICS  Altı 1,70

Hem Orlando hem de Boston son 2 maçlarını kazandılar. Ancak sezon başından bu yana sergiledikleri performansa bakınca Boston çok daha iyi bir sezon geçiriyor ve daha istikrarlı. Orlando’nun bu gece herhangi bir takımı yenip yarın sürpriz bir mağlubiyet alma potansiyeli çok yüksek. Boston’a da deplasman olduğu için güvenemiyorum ama alt bitme ihtimali çok yüksek.

892 TOR RAPTORS – PHO SUNS  1 1,70

Toronto çıkışta, Phoenix düşüşte. Biri 4 maçtır kazanırken diğeri 4 maçtır yeniliyor. Raptors evinde şu ana kadar sadece 5 maç oynadı ve 4 galibiyet aldı. Phoenix’in de 6 deplasman maçında 2 galibiyeti var. İstatistikler ve takımların son durumları Toronto’yu favori gösteriyor.

893 NY KNICKS – HOU ROCKETS   2 1,70

Ligin güven vermeyen iki takımının maçı olacak. New York iyi bir seri tutturduktan sonra son 3 maçını kaybetti. Houston da kadro kalitesinin hakkını veremiyor. Son 10 maçta 3 galibiyet alabildiler. Onların herhangi bir maçına dahi tahmin yapmak çok zor. Ancak New York’un kötü gidişini ve Houston’un potansiyelini göz önüne alarak yine de konuk ekip tarafında olacağım.

894 LA LAKERS – IND PACERS   2 1,70

Lakers çok kötü durumda. Ne bir oyun düzeni var, ne de istikrarlı tek bir oyuncu. Indiana iyi ritim buldu, doğuda hızla tırmanıyorlar. Deplasmanda olmalarına karşın çok kötü giden Lakers’ı yeneceklerini düşünüyorum. Aksi durum çok büyük sürpriz olur.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Hazır Kuponlar Astropay
BetVigo