USD
EURO
ALTIN

301 BURY – BLACKPOOL KG Var

301  BURY – BLACKPOOL  KG Var 1,55 Ligde 24 puanı bulunan ve iç sahada oynadığı 7 maçta 10 puan toplayabilen Bury, bu süreçte sadece 1 mağlubiyet aldı. Sahalarında 5 maçtır kaybetmemelerine rağmen, toplamda ise 4 maçtır kazanamıyorlar. Evlerinde aldıkları 2 beraberlik sonrasında üst üste çıktıkları 2 deplasmandan puansız ayrıldılar. Geçtiğimiz hafta sonu Shrewsbury karşısındaki tutuk oyunları […]

301  BURY – BLACKPOOL  KG Var

301  BURY – BLACKPOOL  KG Var 1,55

Ligde 24 puanı bulunan ve iç sahada oynadığı 7 maçta 10 puan toplayabilen Bury, bu süreçte sadece 1 mağlubiyet aldı. Sahalarında 5 maçtır kaybetmemelerine rağmen, toplamda ise 4 maçtır kazanamıyorlar. Evlerinde aldıkları 2 beraberlik sonrasında üst üste çıktıkları 2 deplasmandan puansız ayrıldılar. Geçtiğimiz hafta sonu Shrewsbury karşısındaki tutuk oyunları 90 dakika sonunda sahadan mağlup ayrılmalarına neden oldu. Bu puan kayıpları şu an için onları sıralamada ilk 6’dan da uzaklaştırdı. Artık toparlanma vaktinin geldiğini düşünüyorlar. Maça tam kadro hazırlandılar.

Deplasmanda oynadıkları 6 maç sonunda sadece 1 galibiyet çıkarabilen ve bu periyotta 5 puan toplayabilen Blackpool, ligde toplamda maçtır kaybetmemenin morali ile Bury’e konuk olacak. Takım son 5 maçta 3 galibiyet çıkardı ve olası 15 puanın 11’ini hanesine yazdırarak düşme hattından hızla ayrıldı. Son maçta iç sahada konuk ettikleri Crewe’yi 2 farklı geçmeyi bildiler. Bu sonuçlar ile takımda güven ve moraller yükseldi. Takımda Lloyd Jones’in sakatlığı sürüyor.

Kazanmak için istekli olacak iki ekibin mücadelesinde atılan golün karşılık bulacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo