USD
EURO
ALTIN

305 FLEETWOOD TOWN – CHESTERFIELD

305  FLEETWOOD TOWN – CHESTERFIELD  2 2,30 Düşme hattının bir basamak üzerinde yer alan Fleetwood, geçtiğimiz hafta deplasmanda Barnsley karşısında adeta altın buldu. Takım genç golcüleri Jamie Proctor’un attığı golü maç sonuna kadar iyi korudu ve 3 puanın sahibi oldu. Bu mücadeleden de galip ayrılıp ateş hattından iyice uzaklaşmak istiyorlar. Orta saha James Ryan sarı […]

305  FLEETWOOD TOWN – CHESTERFIELD

305  FLEETWOOD TOWN – CHESTERFIELD  2 2,30

Düşme hattının bir basamak üzerinde yer alan Fleetwood, geçtiğimiz hafta deplasmanda Barnsley karşısında adeta altın buldu. Takım genç golcüleri Jamie Proctor’un attığı golü maç sonuna kadar iyi korudu ve 3 puanın sahibi oldu. Bu mücadeleden de galip ayrılıp ateş hattından iyice uzaklaşmak istiyorlar. Orta saha James Ryan sarı kart cezalısı.

2 hafta üst üste aldığı galibiyetler ile bir seri başlatan Chesterfield ise geçtiğimiz hafta sonu Scunthorpe karşısında şok yaşadı. 2.yarıda orta saha oyuncuları Daniel Jones’in atılmasından sonra dağılan takım, sahadan 3 farklı mağlup ayrıldı. Bu sonuç hem galibiyet serisinin önüne geçti hem de sıralamada gerilediler. Topladıkları 20 puanın 12’sini dış sahada elde ettiler ve bu deplasman öncesinde yine iddialılar. Defans Daniel Jones’un kırmızı kart cezalısı olduğunu söyleyelim.

Evlerinden uzakta iyi bir performans sergileyen Chesterfield, geçen hafta ateş hattının üzerine çıkarak rahatlayan Fleetwood karşısında kazanacaktır.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM