USD
EURO
ALTIN

31 Mayıs Hollanda Play-Off Yorumları

273  VOLENDAM – DE GRAAFSCHAP  2,5 Altı 1,8 Ligi 2. bitiren Eindhoven’ı eleyerek geçen turu atlayan Volendam, Perşembe günü oynanan ilk maçta De Graafschap’ı sahasında durdurmayı başararak 0-0’lık neticeyle döndü. Normal sezon sonundaki olumsuz havayı dağıtmışa benziyorlar. Esseboom ve Luirink çok uzun süredir sakat oyuncularken, son maçta çift sarı ile atılan 10 gollü Marengo cezalı. Play offa […]

31 Mayıs Hollanda Play-Off Yorumları

273  VOLENDAM – DE GRAAFSCHAP  2,5 Altı 1,8

Ligi 2. bitiren Eindhoven’ı eleyerek geçen turu atlayan Volendam, Perşembe günü oynanan ilk maçta De Graafschap’ı sahasında durdurmayı başararak 0-0’lık neticeyle döndü. Normal sezon sonundaki olumsuz havayı dağıtmışa benziyorlar. Esseboom ve Luirink çok uzun süredir sakat oyuncularken, son maçta çift sarı ile atılan 10 gollü Marengo cezalı. Play offa ilk turdan başlayan De Graafschap, Almere’yi 2. maçta uzatmada elerken, geçen turda 1. lig temsilcisi Go Ahead Eagles’ı her iki maçta da 1-0 yenerek buraya kadar geldi. Mavi beyazlılarda Lammers çok önceden sezonu kapamıştı. Eredivisie’ye yükselecek takımı belirleyecek kritik maçta ağırlığın savunmalarda olacağını düşünürek tercihim alttan yana…

275  NAC BREDA – RODA  2,5 Altı 2,05

1.ligde kalabilme adına mücadele veren NAC, önceki turda Venlo’yu 1-0 ve 3-0’la kolay geçmişti. İlk maçta Roda’nın bariz üstünlüğü söz konusuyken buldukları tek gol sonrası oyunu tutmayı başardılar ve 1-0’la evlerine döndüler. 5 gole sahip Falkenburg, Damcevski, Koch ve Van der Weg’in sakatlıkları sürmekte.
Roda sezonu 3. tamamlayıp 2. turdan play offa girmişti. Emmen’i 1-0 ve 2-2’lik sonuçlarla saf dışı bırakan sarı siyahlılar geçen maçta NAC karşısında hayli üstün olsalar da bunu skora yansıtamayıp avantaj yitirdiler. Plat ve Van Berkel epeydir takımdan uzak kalan isimler.
NAC Breda’nın deplasmanda elde ettiği avantajla turu geçerek Eredivisie’de kalmasını bekliyorum, yine ilk maç gibi düşük skor ortaya çıkabilir.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo