USD
EURO
ALTIN

311 RIED – WOLFSBERGER

311  RIED – WOLFSBERGER  KG Var 1,55 Son 2 sıradaki takımlar karşı karşıya geliyor. Ried son maçını kaybedip, Wolfsberger kazanınca iki takımın sıralaması değişti. Ried için önemli gelişme sezon ortasına göreve gelen 69 yaşındaki Gludovatz bu maçın ardından görevinden ayrılacak. Kolvidsson yönetiminde 3-4 gollü mağlubiyetler geliyordu. Gludovatz’ın savunmayı toparlamış olması bu anlamda oldukça önemliydi. Son 4 […]

311  RIED – WOLFSBERGER

311  RIED – WOLFSBERGER  KG Var 1,55

Son 2 sıradaki takımlar karşı karşıya geliyor. Ried son maçını kaybedip, Wolfsberger kazanınca iki takımın sıralaması değişti.

Ried için önemli gelişme sezon ortasına göreve gelen 69 yaşındaki Gludovatz bu maçın ardından görevinden ayrılacak. Kolvidsson yönetiminde 3-4 gollü mağlubiyetler geliyordu. Gludovatz’ın savunmayı toparlamış olması bu anlamda oldukça önemliydi. Son 4 maçlarında 3 galibiyet almaları da takımın kendine olan güveninin ne kadar arttığının bir nişanesi. Wolfsberger önünde sakatlıkları devam eden Möschl, Baumgartner, Ziegl ve Kreuzer forma giyemeyecek.

Wolfsberger’in son dönem performansını beğendiğimi söylemem gerek. Avusturya Wien karşısında da oldukça başarılıydılar. Yeni bir eksikleri yok. Drescher, Weber, Schmerböck, Zündel ve Trdina Ried önündeki eksikleri.

İki takımın da skor üreteceğini düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo