USD
EURO
ALTIN

312 STURM GRAZ – GRODIG

312  STURM GRAZ – GRODIG  1 1,40 Strum Graz Admira Wacker karşısında sıkıntılı bir 90 dakika çıkardı. Aslında erken bulunan gol ve ilk yarıdaki futbolları onlar adına günün iyi geçeceğine işaretti. Ancak art arda gelen 2 kırmızı kart ve 90+da yenilen gol neticesinde sahadan 2 puan kaybıyla ayrıldılar. O maçı kazanmaları halinde ilk 3 için […]

312  STURM GRAZ – GRODIG

312  STURM GRAZ – GRODIG  1 1,40

Strum Graz Admira Wacker karşısında sıkıntılı bir 90 dakika çıkardı. Aslında erken bulunan gol ve ilk yarıdaki futbolları onlar adına günün iyi geçeceğine işaretti. Ancak art arda gelen 2 kırmızı kart ve 90+da yenilen gol neticesinde sahadan 2 puan kaybıyla ayrıldılar. O maçı kazanmaları halinde ilk 3 için iddiaları gözle görülür biçimde artacaktı fakat olmadı. Bu maçı kazanıp kendilerini affettirmek isteyecekler.

Cezalı Madl ile Potzmann savunmada önemli kayıplar olarak gözüküyor. Onlara ek olarak Kienast, Avdijaj ve Tadic gibi önemli gol ayakları da yok. Buna rağmen rakip Grödig deplasmanlarda sorunlu. İlk deplasman galibiyetini bir önceki hafta aldılar.

Konuk takımın eksikleri ise Kainz, Gschweidl ve Baumgartner olacak.

Strum Graz’ın zorlanacağını ancak tek farklı da olsa kazanacağını düşünüyorum.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo