USD
EURO
ALTIN

327 GUINGAMP – LYON Yorumu

Sezona istediği gibi başlayamayan iki takım karşı karşıya geliyor. Guingamp, Nantes deplasmanında puana çok yaklaşmıştı ama çok basit bir bireysel hatanın kurbanı oldu. Genel oyunları ise önemli isimleri kaybetmiş olmalarına rağmen iyi göründü. Sezona iki yıldır pek iyi başlamıyorlar ve genellikle Ekim ayında form tutuyorlar. Ancak iç sahada büyüklere karşı dirençleri hep yüksek oldu ve […]

327  GUINGAMP – LYON  Yorumu

Sezona istediği gibi başlayamayan iki takım karşı karşıya geliyor. Guingamp, Nantes deplasmanında puana çok yaklaşmıştı ama çok basit bir bireysel hatanın kurbanı oldu. Genel oyunları ise önemli isimleri kaybetmiş olmalarına rağmen iyi göründü. Sezona iki yıldır pek iyi başlamıyorlar ve genellikle Ekim ayında form tutuyorlar. Ancak iç sahada büyüklere karşı dirençleri hep yüksek oldu ve Lyon karşısında da kolay teslim olmayacaklardır. Bu maç öncesinde eksikleri olmaması da bir başka avantajları.

İlk hafta Lorient karşısında tempoyu bir türlü yükseltemeyen ve pozisyon üretmekte zorlanan Lyon, hafta arasında kadrosuna Valbuena’yı kattığını duyurdu. Njie’yi Tottenham’a sattılar ve savunmaya bir takviye yapma peşindeler. Grenier’nin sakatlığında Valbuena takıma hızlı adapte olabilirse Lyon’un hücum gücü ciddi şekilde artacaktır. Fofana da sakatlığı nedeniyle bu maçta olmayacak. Geçen yıl da sezona durgun girmişler, Avrupa Ligi’nden elenmişler ve evinde Lens’a kaybetmişlerdi. Hedefleri Şampiyonlar Ligi’ne hazır olabilmek. 4 maçtır mağlup ettikleri Guingamp’ı yine mağlup edeceklerini düşünüyorum. Gollü bir karşılaşma olacaktır.

 

327  GUINGAMP – LYON  2 1,90

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo