USD
EURO
ALTIN

335 POLI TIMISOARA – TARGU MURES

335  POLI TIMISOARA – TARGU MURES  KG Var 1,80 Geçtiğimiz ay teknik direktör değişikliği gerçekleştiren Poli Timişoara’da fazla bir gelişme olmamıştı. Son kez lider Astra deplasmanında başarılı bir oyun sergileyen mor beyazlılar bitime 3 dakika kala yedikleri golle anca 1 puanla dönebildiler. Scutaru, Doman, Popovici, Sarmov, Canu, Barbut ve Goga’nın sakatlıkları söz konusu… Belu ve Curtean […]

335  POLI TIMISOARA – TARGU MURES

335  POLI TIMISOARA – TARGU MURES  KG Var 1,80

Geçtiğimiz ay teknik direktör değişikliği gerçekleştiren Poli Timişoara’da fazla bir gelişme olmamıştı. Son kez lider Astra deplasmanında başarılı bir oyun sergileyen mor beyazlılar bitime 3 dakika kala yedikleri golle anca 1 puanla dönebildiler. Scutaru, Doman, Popovici, Sarmov, Canu, Barbut ve Goga’nın sakatlıkları söz konusu… Belu ve Curtean da cezalı isimler.
Şampiyonluğu son maçta kaybeden Targu bu sezonda geçenkine göre tam bir istikrar sağlayamadı. Craiova beraberliği sonrasında geçen Pazar da Viitorul karşısında son dakika golüyle 2-2’yi bularak 1 puanı kurtardılar. N’Doye dışında eksikleri bulunmamakta.
Targu’nun deplasmandan puanla dönmesi normal sonuç olacak, ancak Timişoara geçen haftaki performansını tekrarlarsa bir azizlik yapabilir. Karşılıklı gol sağlama gitme adına daha mantıklı.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo