USD
EURO
ALTIN

369 SLASK WROCLAW – POGON SZCZECIN

369 SLASK WROCLAW – POGON SZCZECIN  2,5 Altı 1,55 Slask ligin dibine demir attı. 8 maçtır kazanamıyorlar. En yüksek konsantrasyonla çıktıkları Legia Varşova maçında dahi üretkenlikten uzaklardı. Teknik direktör Pawlowski son kozlarını bu maç ile birlikte oynayacak zira taraftarlar ve yönetim kendisinden memnun değil. Pogon önünde Machaj ve Bartkowiawk takımdaki yerlerini alamayacak. Pogon’a baktığımızda Obst, Matynia, […]

369 SLASK WROCLAW – POGON SZCZECIN

369 SLASK WROCLAW – POGON SZCZECIN  2,5 Altı 1,55

Slask ligin dibine demir attı. 8 maçtır kazanamıyorlar. En yüksek konsantrasyonla çıktıkları Legia Varşova maçında dahi üretkenlikten uzaklardı. Teknik direktör Pawlowski son kozlarını bu maç ile birlikte oynayacak zira taraftarlar ve yönetim kendisinden memnun değil. Pogon önünde Machaj ve Bartkowiawk takımdaki yerlerini alamayacak.
Pogon’a baktığımızda Obst, Matynia, Nunes, Murawski, Listkowksi ve Zwolinski’nin olmayacağını görüyoruz. Özellikle takımın en golcüsü Zwoslinski’nin eksikliğini hissedeceklerdir. Son 6 maçlarının 5 tanesinin alt bittiğini göz önüne alarak bu maçta da gol barajının aşılmamasını bekleyebiliriz.

***

BU KUPONUN ORANI ROTABETTE  2.75 ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM

Reklam İçin Skype Adresimiz : Bahismerkezi@windowslive.com Astropay
BetVigo