USD
EURO
ALTIN

372 DINAMO BÜKREŞ – TARGU MURES

372  DINAMO BÜKREŞ – TARGU MURES TG 2-3 1,70 Eylül ayı itibariyle inişe geçen Dinamo ligdeki son 5 maçta sadece bir kez kazanabildi. Kendi sahasında geçen hafta Astra’ya 1-0 yenilen kırmızı beyazlıların zirveyle arası 6 puana çıktı. Hafta arası Lig Kupası’nda ise Cluj’u 2-0’la eleyerek yarı finale çıkarlarken moral de kazanmış oldular. Vasiljevic’in sakatlığı devam etmekte, […]

372  DINAMO BÜKREŞ – TARGU MURES

372  DINAMO BÜKREŞ – TARGU MURES TG 2-3 1,70

Eylül ayı itibariyle inişe geçen Dinamo ligdeki son 5 maçta sadece bir kez kazanabildi. Kendi sahasında geçen hafta Astra’ya 1-0 yenilen kırmızı beyazlıların zirveyle arası 6 puana çıktı. Hafta arası Lig Kupası’nda ise Cluj’u 2-0’la eleyerek yarı finale çıkarlarken moral de kazanmış oldular. Vasiljevic’in sakatlığı devam etmekte, orta sahada görev alan Filip ve defansta Nedelcearu cezalılar.
Rakibi gibi inişe geçen Targu’da fatura teknik direktör Miriuta’ya kesilip yerine İtalyan hoca Bergodi gelmişti. Onunla çıktıkları 2 lig maçından da beraberlikle ayrılırlarken, kupada da Concordia’ya elendiler. Önemli ibr eksikleri bulunmuyor.
İki tarafın da ligde galibiyete ihtiyacı var, kaybeden tarafın puan farkını kapaması hayli zora girecek. Üç ihtimalin ortaya çıkabileceği maçın 2-3 gol içinde bitmesi normal sonuç.

FACEBOOK YORUMLARI

YORUMLAR


    0 YORUM